Skocz do zawartości

No i szla....k trafił nowy sterownik na piecu CO


Recommended Posts

Wiem. Na przykład to:

Cytat

Urządzenia systemu STOP-260V umożliwiają ochronę sprzętu RTV i AGD przed awariami sieci elektrycznej.

System STOP-260V nie przepuszcza napięcia powyżej 260V AC. Błyskawicznie odłącza nasze odbiorniki od sieci. Załącza po 5 sek. jak napięcie wróci do normy.Przerwa w zasilaniu całkowicie stopuje napięcie powyżej 260V.



Zabezpieczenie przepięciowe HIGHVOLT – 260 duo
Link do komentarza
Cytat

Przez te wichury doszło do jakiegoś "przepięcia w sieci" i poszedł się rympać sterownik na piecu.

Jak się można zabezpieczyć w przyszłości przed takimi niespodziankami?

Wie kto?


A bezpiecznik sprawdziła?
Bo dziwne aby tylko Ci sterownik się spalił a inne sprzęty nie.
Jaki jest ten sterownik?
Link do komentarza
"Fachowiec" co przyszedł po moim telefonie ocenił sterownik jako spalony, poodcinał kable i podpiął obydwie pompy na krótko /czyli włączyć je trzeba samemu wciskając wtyczkę do gniazdka/

Wieczorem wrócił mąż z delegacji, zabrał się za ów sterownik, przeczytał co było w papierach i co się okazało?

Że faktycznie bezpiecznik spalił się a sterownik po takiej "awarii" potrzebuje kilku godzin by sie zresetować.

Mąż podłączył z powrotem poodcinane kable i sprzęt działa jak cześniej
Link do komentarza
Cytat

fachowiec nawet się o nią nie zapytał a ja mu uwierzyłam na słowo


Fachowcowi to bym dal kopa w d.... i kazal jeszcze zapłacic za poucinane kable.
A Tobie tez należy się opieprz icon_biggrin.gif , CZEMU zaraz tu nie napisałaś! icon_razz.gif
A po trzecie to po raz kolejny udało mi się trafić, zgadłem,że to bezpiecznik icon_biggrin.gif no i gdzie + icon_question.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...