Skocz do zawartości

Lista obecnosci ...


Recommended Posts

Lista obecności zlotowej.


1. daggulka - cały weekend, z wyżerką
2. Bara - jak wyżej
3. Adiqq+Franek
4. Ewiq0+Ignaś
5. Redaktor Marcin - cały weekend, z wyżerką
6. Redaktor Olek - jak wyżej icon_biggrin.gif
7. Coolibeer - jak wyżej
8. Adam_mk - jak wyżej
9. r-32 - jak wyżej
10, 11. Kosiarka z córcią - jak wyżej
12. Cieszynianka w wersjii full
13. Petrus es - jak wyżej
14. bajbaga - full wypas icon_biggrin.gif
15. Ciril + Smarkata (Smarkata bez wyżywienia, nocleg z mamusią w łóżku)
16. Ślubny + Smark (Smark bez wyżywienia, nocleg z tatusiem w łóżku)
17. Piczman - full wypas
18. Piczmanka - jak wyżej
19. gawel - jak wyżej
20. Gabrysia - córka Gawla - jak wyżej
21. PeZet - full wypas
22. Jeea - full wypas
23. Mandingo + dzidziuś Wojtuś ;) - noclegi bez cateringu Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

a w jakim terminie to białe szaleństwo? icon_smile.gif



7-9 luty , Brenna - Ośrodek Pod Świerkami icon_smile.gif


Cytat

3. Adiqq+Franek
4. Ewiq0+Ignaś

cały weekend

z wyżerką - a można wyżerkę na 2 osoby?
bo dzieci nasze mało wyżerkowe są...w zupełności wystarczą im 3psy z biedronki icon_biggrin.gif



Pewnie , że tak icon_smile.gif
Przypomnij mi bliżej terminu icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Lista obecności zlotowej.


1. daggulka - cały weekend, z wyżerką
2. Bara - jak wyżej
3. Adiqq+Franek - dziecko bez jedzonka
4. Ewiq0+Ignaś - dziecko bez jedzonka
5. Redaktor Marcin - cały weekend, z wyżerką
6. Reaktor Olek - jak wyżej icon_biggrin.gif
7. Coolibeer - jak wyżej
8. Adam_mk - jak wyżej




wybuchowo będzie? icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

też się martwię..wiem że sporo osób się w ogóle nie pojawia tutaj ostatnimi czasy, ale tak źle jak teraz (na 2 tygodnie przed wstepnym terminem) w historii naszych spotkań to chyba jeszcze nie było....




No własnie - mam ogromna prosbe w związku z tym .
Cierpię znowu na deficyt czasu (w poniedziałek lecę na 5 dni do Londka na Sylwestra a jestem w lesie ze wszystkim) .
Czy ktoś może wysłać do wszystkich tych którzy zaglądaja , i tych których tu od dawna nie było privy , maile, sms (co uważacie za słuszne) ? Trzeba przypomnieć .... miałam się tym zająć, ale naprawde mam ciężko. Dlatego prosze o pomoc. Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

dostałam, a jakże. jednak siedzę w Denmarku, muszę szukać nowej pracy, więc na 99% mnie nie będzie (ten 1% pozostawiam, jakby się jaki cud wydarzył) :bezradny:

przykro mi bardzo. tym razem się jeszcze nie poznamy osobiście.



szkoda wielka icon_rolleyes.gif .... ale może co się odwlecze ... icon_wink.gif


Cytat

Sorbek plus nie-mąż i córka - na 90 % icon_smile.gif



super, extra , fantastycznie icon_biggrin.gif


Cytat

Prawdopodobieństwo bycia mniej więcej na takim samym poziomie jak u Soli... niestety.

Ale dziękuję za pięknie zredagowane zaproszenie icon_wink.gif




no wiesz? tak niedaleko masz icon_razz.gif ... osobiście mam Cię za włosy na klacie przytargać ?! icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Dzięki za pw Adrian i ciesz się że po raz kolejny wybieracie ten osrodek bo jakby nie było to ja go poleciłem :-) . Niestety z powodów rodzinnych nie jestem w stanie na dłużej sie zameldowac u Pawła ale może na jeden wieczór podjade bo przeciez to tylko rzut kamieniem.

Zapisywać sie ludziska bo miejscówka jest naprawde super.
Link do komentarza
Cytat

Na miejscu icon_cool.gif



Na miejscu sie płaci.
Koszty od osoby , jeśli się pomyliłam to poprawcie :
nocleg 55zł razy 2 = 110zł
katering - 50zł
razem 160zł
Za salę nie płacimy pod warunkiem zakupu u nich w barku napojów (soki, piwo, cola itp).

Połówki za dzieci z tego co pamiętam - płacone sa tylko do kateringu sobotniego. I są to dzieci powiedzmy do 10 lat. Czyli połowa za jedzonko sobotnie od dziecka to wychodzi 25zł.
Nocleg - jesli dziecko jest malutkie i śpi w łóżku z rodzicem - za nocleg dziecka się nie płaci.
Jeśli dziecko zajmuje osobne łóżko - za nocleg płaci normalną stawkę , czyli 55zł.
Tak było w poprzednich latach? Poprawcie mnie jeśli się mylę. Raczej nic się nie zmieni w tym roku.

Chyba wszystko wyjasniłam.



Cytat

Dzięki za pw Adrian i ciesz się że po raz kolejny wybieracie ten osrodek bo jakby nie było to ja go poleciłem :-) . Niestety z powodów rodzinnych nie jestem w stanie na dłużej sie zameldowac u Pawła ale może na jeden wieczór podjade bo przeciez to tylko rzut kamieniem.



No ja mam nadzieję , zapraszamy icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Kurde to moze tak ja wam napisze dwie opcje a wy mi powiedzcie ile zapłace hehe bo coś dziś nie ogarniam :P

ja plus nie-mąż i córka 9 lat ale tez bierzemy pod uwage opcje ze tylko my dwoje


wy dwoje 110 zł, z córką 165 zł za nocleg. chyba, że córka będzie spała z Wami w łóżku to wtedy za darmo icon_biggrin.gif
Link do komentarza
o nie hehe raczej osobno :P

no tak plus 50 imprezka o ile dobrze pamiętam i wyzywienie - połowe za dzieciaka a za nas całośc - kurde tylko ile ?? a moze ketering to wyzywienie a nie impreza

acha dobra juz wiem obiad 18 zł/os a śniadanko w cenie to sobie juz poprzeliczam icon_biggrin.gif a imprezka 50 zł plus alkohol we włąsnym zakresie czy trzeba tam kupowac ??
Link do komentarza
ja taką wersję wysłałem, skopiowałem z któregoś wewątku, ale mogłem się pomylić:
Cytat

miejsce:Ośrodek pod świerkami - Brenna
Cennik dla Państwa:
Nocleg w pokoju 1-osobowym (+ śniadanie) 80zł/os
Nocleg w pokoju 2-osobowym (+ śniadanie) 60zł/os
Nocleg w pokoju 3-osobowym (+ śniadanie) 53zł/os
Nocleg w pokoju 4-osobowym (+ śniadanie) 50zł/os
Obiad 18zł/os
Kolacja 15zł/os
Catering na sobote - prawdopodobnie wariant I
Wariant I - 50zł
- Drugie danie do wyboru wcześniejszego wyboru
- Kawa, herbata, ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz z pasztecikiem
- Zimne napoje



https://forum.budujemydom.pl/index.php?s=&a...st&p=390369

Sorbek
wersja bez dziecka:
2 osoby od piątku = 170/osobę czyli razem 340zł
z dzieckiem od piątku to liczę nocleg 53*3*2dni=318 nocleg, 2xcatering dla was=100, pytanie co z cateringiem dla dziecka (dla moich zrezygnowaliśmy, bo oni normalnie to jeść nie chcą ;))
czyli bez cateringu dla dziecka będzie 418zł od piątku jak dobrze liczę

catering to na imprezke sobotnią, alkohol we własnym zakresie, obiad- tak samo, jedynie w sobotę jest catering dla wszystkich... Edytowano przez adiqq (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

ja taką wersję wysłałem, skopiowałem z któregoś wewątku, ale mogłem się pomylić:


https://forum.budujemydom.pl/index.php?s=&a...st&p=390369

Sorbek
wersja bez dziecka:
2 osoby od piątku = 170/osobę czyli razem 340zł
z dzieckiem od piątku to liczę nocleg 53*3*2dni=318 nocleg, 2xcatering dla was=100, pytanie co z cateringiem dla dziecka (dla moich zrezygnowaliśmy, bo oni normalnie to jeść nie chcą ;))
czyli bez cateringu dla dziecka będzie 418zł od piątku jak dobrze liczę

catering to na imprezke sobotnią, alkohol we własnym zakresie, obiad- tak samo, jedynie w sobotę jest catering dla wszystkich...



acha jarze - no catering dla dziecka to bez sensu na noc brać bo to rozummiem na impreze tak czy o co chodzi z tym cateringiem ??

acha edytowałes no to juz wiem wszystko chyba - dziękki

no wąłsnie ja to nie ejstem taka yrta hehe wiec jak bedzie katering to juz obiadu nie zjem a dziecko i nie-mąż cos pewnie zjedzą wczesniej gdybysmy na tych nartach jednak probowali - a wiecziorkiem to juz dla nas wystarczy spoojnie dla 2 catering Edytowano przez Sorbek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

ja taką wersję wysłałem, skopiowałem z któregoś wewątku, ale mogłem się pomylić:


https://forum.budujemydom.pl/index.php?s=&a...st&p=390369

Sorbek
wersja bez dziecka:
2 osoby od piątku = 170/osobę czyli razem 340zł
z dzieckiem od piątku to liczę nocleg 53*3*2dni=318 nocleg, 2xcatering dla was=100, pytanie co z cateringiem dla dziecka (dla moich zrezygnowaliśmy, bo oni normalnie to jeść nie chcą ;))
czyli bez cateringu dla dziecka będzie 418zł od piątku jak dobrze liczę

catering to na imprezke sobotnią, alkohol we własnym zakresie, obiad- tak samo, jedynie w sobotę jest catering dla wszystkich...




źle - cena noclegu została ostatecznie ujednolicona niezależnie od rodzaju pokoju (dwójki, trójki, czwórki) i wynosi 55 zł od osoby za jedną noc
tylko jesli ktoś chce pokój jednoosobowy to cena za taki pokój wynosi 70zł ...
katering to koszt 50zł
połówka kateringu (dziecko) 25zł

i tej wersji się trzymać ....
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...