Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Polacy i Boże - pisz się z dużej litery - jeśli chcesz należeć do cywilizowanego świata. Rozumiem, że Luwr i inne dzieła architektury to bunkry - bo przecie nie szkielety (no może poza Wieżą Eiffla).   Poza tym też mogę szkieletowiec złośliwie nazwać barakiem. Ale poco 
    • Rolety zewnętrzne to super sprawa. Roletex ma takie, którymi można sterować za pomocą pilota i aplikacji. Takie rolety są przede wszystkim funkcjonalne. Mają wiele zalet - przede wszystkim chronią przed niepożądanymi gośćmi. 
    • Kocham betonowe ściany w połączeniu z białymi meblami z połyskiem. Do tego jasna podłoga bajecznie wygląda. My jeszcze przed zmianami w salonie i szukamy jakichś inspiracji. Właśnie się zastanawiamy czy damy radę taką betonową ścianę sami zrobić czy lepiej zamówić ekipę?
    • Zgadza się. Właśnie dlatego warto inwestować w ponadczasowe oświetlenie, które nie przeminie wraz z sezonem. Ładne i solidne lampy wcale do tanich nie należą, więc warto wszystko dokładnie przemyśleć. Takie jak tutaj https://azzardo.com.pl nowoczesne oświetlenie myślę, że przez długie lata będzie ciekawie się prezentowało. Najlepiej decydować się na całe kolekcje do mieszkania, a nie że w każdym pokoju inna lampa. Mnie jakoś duża różnorodność nie przekonuje. Wszystko musi do siebie pasować. 
    • Gość
      Autor to chyba jakiś zacofany człowiek,,, tylko polacy budują bunkry i palą węglem i śmieciami aby bunkier dogrzać,,,,, cały cywilizowany świat mieszka w domach szkieletowych,, bożee
  • Utwórz nowe...