Skocz do zawartości

Opinie z testowania narzędzi


suchar

Recommended Posts

Założyłem temat, ponieważ wiele firm daje możliwość darmowego testowania różnego rodzaju narzędzi. Niestety nie każdy dzieli się swoimi opiniami, ponieważ nie ma na to stosownego miejsca. W związku z tym chciałbym, alby takim miejscem stał się ten temat. Pozdrawiam ;)

Zacznę wiec może od swoich doświadczeń, niedawno miałem możliwość przetestowania szlifierki do ścian i sufitów LP600E Stayera. Nigdy wcześniej nie korzystałem z szlifierek do ścian, więc porównania nie mam, ale na pewno ułatwiła mi życie przy przygotowaniu do malowania Świetne elektronarzędzie! Prac bardzo łatwa, wręcz przyjemna.
Link do komentarza
Tak w temacie

Cytat

Ze swojej strony mogę jeszcze polecić wizytę w Centrum Narzędziowym Grupy Topex (znajdziesz je tutaj: http://www.graphite.pl/wheretobuy/). Na miejscu są stanowiska do testowania elektronarzędzi. Jeśli to za mało to właśnie wprowadzamy nową usługę – wypożyczalnia narzędzi. Być może ona pozwoli Tobie i innym użytkownikom przekonać się do GRAPHITE? Myślę, że nie ma lepszego sposobu na przekonanie kogoś do wartości elektronarzędzia niż pozwolić mu nim popracować. Chyba, że masz jakieś inne propozycje? icon_smile.gif

Pozdrawiam
Marcin


https://forum.budujemydom.pl/index.php?show...st&p=386939
Link do komentarza
Cytat

A gdzie można znaleźć takie firmy?



Takie akcję prowadzą różne firmy, trzeba tylko dobrze się zorientować. Bardzo często konkursy, czy tego typu akcje ogłaszane są na facebooku. Tę akcję stayera właśnie tam znalazłem i akcja ta jest 100% darmowa, wystarczy się zgłosić.
Link do komentarza
Cytat

Takie akcję prowadzą różne firmy, trzeba tylko dobrze się zorientować. Bardzo często konkursy, czy tego typu akcje ogłaszane są na facebooku. Tę akcję stayera właśnie tam znalazłem i akcja ta jest 100% darmowa, wystarczy się zgłosić.


Znaczy siętrza mieć konto na FB????? Już mnie drażni ten twór - nie mam tam konta i jeśli nie będę musiał to mieć nie będę i co widzę, że albo muszę się podporządkować (znaczy się udostępnić swą prywatność) albo coraz więcej drzwi mam zamkniętych przed sobą........
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...