Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• I co zamierzasz zrobić? Oddajesz gary do sklepu czy inne rozwiązanie?
    • Tak, ten sam garnek (ten stary) nagrzewa się identycznie szybko na wszystkich polach grzewczych. Z kolei ten ''superszybki nowy'' nagrzewa się tak samo wolno  Przetestowane. Garnek skusił mnie wyglądem i specyfikacją, to prawda. Teraz wiem, że jest to g***o prawda     Kolego - aleś się mnie uczepił - jedyny spam,to robisz Ty poza tym - strona do słownika   ----- ----- Ogólnie dziękuję wszystkim, nie spodziewałem się takiego odzewu  
    • Bardzo pouczający film! Na codzień rozrabiamy wyroby pakowane w workach na wyczucie... wszak jest to nasz któryśtamdziesąty worek kleju czy zaprawy... ale są takie mieszanki, jak między innymi samorozpływne wylewki - bardzo czułe, tak jak tam powiedziano - na niewielkie nawet odchylenie od dopracowanej receptury ilości wody i sposób aplikacji! Często inwestorzy dziwili się, jak wśród moich gratów na budowie pojawiała się... waga i wyskalowany pojemnik... np przy kładzeniu dwuskładnikowej hydroizolacji... Całą powierzchnię powinieneś był równać nie łatą, tylko wałkiem kolczastym. Listwy i łata to narzędzia do zwykłych wylewek.
    • Gościu jest nazbyt pobudzony i piszesz same kłamstwa bo ten niby cytat nie jest z artykułu. Manipulujesz tekstem w taki sposób aby ośmieszyć  autora artykułu a w zasadzie to sam wyszedłeś na głupka.
    • Jeśli chodzi o wylewki samopoziomujące i ich rozpływność, to trzeba brać pod uwagę, że są to zaawansowane recepturowo produkty i odpowiednio dozować wodę, co jest kluczowe.   Ile tej wody? Dokładnie tyle, ile na opakowaniu (zaczynamy od minimum i stopniowo dodajemy jeśli jest taka potrzeba), nic więcej. Dodatkowo, aby mieć pewność, że jest wylewka odpowiednio przygotowana, robimy test rozpływności. Można to zrobić domowym sposobem (kawałek odpowiedniej rury, folia i metrówka) i tak przygotować produkt w odpowiedni sposób. Dołączamy film, na którym pokazujemy, jak wykonać taki test.   Następnie, jak na filmie, należy rozprowadzić wylewkę wałkiem kolczastym.   PS. Zachęcamy do wypróbowania wylewek samopoziomujących Weber. Bardzo dobrze się rozpływają. Mamy nadzieję, że będzie widać różnicę.   Pozdrawiamy!    
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...