Skocz do zawartości

Kulka 2014 .... 7-9 luty 2014


Recommended Posts

Gość adiqq
Cytat

no ale Ty zjeżdżać bedziesz .... na stok się nie wybieram .... do karczmy też nie , bo Olek nie dopisał icon_razz.gif icon_biggrin.gif
dobra, bede kole 13-14 na miejscu , odeśpię rankiem trochę icon_smile.gif



Daga my o 11:30 z Rybnika, czyli będziemy pewnie około 13
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

Paweł ma być u mnie kole 9-tej...
Twardo sprzęt do jeżdżenia bierzemy... icon_biggrin.gif



ja też mam sanki i jabłuszka przygotowane icon_lol.gif

Cytat

Ja juz spakowany jestem czekam na Pezeta i startujemy , nie wiem czy uda się dojechac na 13 ale zobaczymy jak tam sie bahna przedstawia , póki co słoneczko i pięknie jest icon_biggrin.gif



Moczka też już gotowa do transportu icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

i?





... i już jesteśmy w domu rolleyes.gif

Bardzo dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas (jak zwykle było go za mało), za wspaniałą atmosferę, po prostu wszystkim za wszystko :hug:
Pozdrawiamy serdecznie Redaktorów icon_cool.gif
Teraz czekamy na następne spotkanie, no i oczywiście na dokumentację fotograficzno-filmową icon_mrgreen.gif

Cytat

i?





... i już jesteśmy w domu rolleyes.gif

Bardzo dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas (jak zwykle było go za mało), za wspaniałą atmosferę, po prostu wszystkim za wszystko :hug:
Pozdrawiamy serdecznie Redaktorów icon_cool.gif
Teraz czekamy na następne spotkanie, no i oczywiście na dokumentację fotograficzno-filmową icon_mrgreen.gif

Cytat

i?





... i już jesteśmy w domu rolleyes.gif

Bardzo dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas (jak zwykle było go za mało), za wspaniałą atmosferę, po prostu wszystkim za wszystko :hug:
Pozdrawiamy serdecznie Redaktorów icon_cool.gif
Teraz czekamy na następne spotkanie, no i oczywiście na dokumentację fotograficzno-filmową icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

Teraz czekamy na następne spotkanie, no i oczywiście na dokumentację fotograficzno-filmową icon_mrgreen.gif



ze wskazaniem na filmową icon_lol.gif

właśnie wróciliśmy i chciałbym podziekować wszystkim za mile spędzony czas - niestety te 2 dni to niestety za krótko jest icon_cry.gif
Link do komentarza
My w chałpie kole 14stki już byli , ale parę niespodzianek było- dlatego nie meldowałem icon_redface.gif
...no i natychmiast po dotarciu - kawsko z Rychem obowiązko cza było trachnąć icon_cool.gif (BTW pozdrówki od dziołch icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif )

Wielkie Dzięki dla Wszystkich przybyłych.

Kto nie był - niech żałuje (jak zwykle icon_razz.gif )

Szczególne podziękowania kieruję do przybyłych tylko na piątkowe 'powitalne' przyjęcie .
To bardzo miło , że Wam się chciało ... Miło było pogadać .
Serdecznie pozdrawiam.


Cytat

Meldujemy się w domu. Droga szeroka. Dzięki wszystkim za mile spędzony czas. A teraz grzecznie spadam tworzyć "to cuś" coście tam wymyślali ;) Trailer tego co było "może" już dziś późną nocą




...Ty się tam z tym nie spiesz ...Wiesz jak icon_wink.gif .

Buduj napięcie icon_cool.gif
Link do komentarza
Gość gawel
Bardzo serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony czas, jak zwykle było rewelacyjnie ale niestety za krótko. Moja córcia przed odjazdem zapytała dlaczego zlot nie trwa tydzień? Dobre pytanie icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...