Skocz do zawartości

Lustra - jakie zakupić i gdzie?


Recommended Posts

Cytat

a po co do łazienki dużo luster? parują, trzeba ciągle pucować - a i po sobocie i niedzieli w poniedziałek z niechęcią wchodzi sie do łazienki z lustrami (ja wtedy korzystam z małego kibelka z małym lustrem i to szybko bardzo i króciutko) icon_smile.gif


Prezes bo tu chodzi co innego, na pewno ten wątek ma podtekst erotyczny icon_biggrin.gif no wiesz oddając się rozkoszy i widzieć siebie :hahaha2:
Link do komentarza
Cytat

Prezes bo tu chodzi co innego, na pewno ten wątek ma podtekst erotyczny icon_biggrin.gif no wiesz oddając się rozkoszy i widzieć siebie :hahaha2:



ale że co - lustra na suficie? tak??????
a kto tam będzie się wspinał żeby je pucować??????

a w wannie pod dupą też lustro? ta? żeby widoczność była?

Weź mi tu zboku jeden takich perwersji w wątku nie pisz.....
Tfu!
icon_smile.gif

Cytat

zawsze pięknego i szczupłego - zapomniałeś dodać. :hahaha2:



takie rzeczy to tylko w salonie luster w Wesołym Miasteczku - jak się ale dobrze ustawisz

Cytat

Łazienka będzie luksusowa więc i lustra muszą być wysokiej jakości. W marketach to jest dziadostwo...



to jest fajowe też, no nie?

Lustrom, dziadostwom, babostwom i marketom - mówimy nasze zdecydowane NIE! icon_smile.gif Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

ale że co - lustra na suficie? tak??????
a kto tam będzie się wspinał żeby je pucować??????

a w wannie pod dupą też lustro? ta? żeby widoczność była?

Weź mi tu zboku jeden takich perwersji w wątku nie pisz.....
Tfu!
icon_smile.gif


Widzę,że daleko jesteś w tyle z najnowszymi trendami światowymi .
Teraz taka moda icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Widzę,że daleko jesteś w tyle z najnowszymi trendami światowymi .
Teraz taka moda icon_lol.gif



ujęte też jest w tej modzie lustro w klozecie?
żeby fajnie sobie wszystko od góry to co się dzieje pod spodem oglądać?

za moich budowlanych czasów kumpel montował w sypialni szybę lustrzaną dzielącą sypialnię z łazienką.
żeby żonę sobie w łóżku podglądać jak się kąpie
nie pytałem go o szczegóły i czy tam również WC miał, ale wyobrażałem sobie czasami różne sytuacje jakie musiał podpatrywać ( DEPILACJA, TAMPONY, TE SPRAWY)

Nie żartuję - słowo!
Zrobił tak.
Zastanawiałem się tylko dlaczego lustro weneckie a nie szyba - domyślałem sie tylko co wyczyniał w sypialni podczas podglądania wizyty małżonki w tej łazience.

Na takie trendy to ja z góry na to lustro w klozecie wiesz co.
Wiesz? icon_smile.gif Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Ja to jednak jestem ciemna masa. W życiu, ale to nigdy w życiu, nie pomyślałabym, że lustro może być "wysokiej jakości". Dla mnie lustro to... lustro. Ewentualnie może mieć ładną ramę, albo ozdobne żłobienia... ale jakość :scratching:




no coś Ty
A to które Ci odpowiada "kto jest najpiękniejszy na świecie"
Bele jakie lustereczko w poniedziałek rano a już tym bardziej w Nowy Rok po imprezie sylwestrowej albo po weselu z poprawinami - nie odpowie Ci na pytanie "powiedz przecie kto - kto jest najpiękniejszy na świecie ?"

Na Allegro z wyświetlaczem napisów niemało kosztują
A te z wbudowanym głośnikiem który Ci to powtarza za każdym razem głośno i czerpie tylko 2 "paluszki" na miesiąc - to już cena kosmos icon_smile.gif

Cytat

Człowiek zapytał o lustra a dostał ... lustrem ...


Zerknij sobie np. tutaj
http://lustra-lazienkowe.pl/pl/



a bo My to już takie nieufne - że jak kto w pierwszym poście dzisiaj rejestrowany zagaduje o lustra niedrogie dobrej jakości - to zara podejrzewamy że se sam zara odpowie z odpowiednim linkiem - to tych dobrych jakościowo, tanich i jedynych! icon_biggrin.gif

Poza tym - najlepsze lustra to te, które jak się zbiją to nie powodują 7miu lat nieszczęść i nie wpadają w oko zamrażając serce które potem Gerda musi się starać reanimować icon_biggrin.gif


pacz - przed chwilą pierwszy wpis na forum i od razu konkret
tak że wiesz jak jest icon_smile.gif

https://forum.budujemydom.pl/index.php?show...st&p=387885 Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Człowiek zapytał o lustra a dostał ... lustrem ...


Zerknij sobie np. tutaj
http://lustra-lazienkowe.pl/pl/


jaaaaaaaaa pierdziu icon_eek.gif

"Nasze lustra posiadają oznaczenie stopnia ochrony przed penetracją czynników zewnętrznych, klasę wodoszczelności."

To ja bym chciała wiedzieć co to za czynniki penetrują nasze lustra...

i jakie lustro nie jest wodoszczelne, skoro te są? bo tak na mój niecałkiem chłopski rozum, lustro to szkło, więc które szkło nie jest wodoszczelne, skoro te super wypaśne, wysokiej jakości lustra są wodoszczelne :scratching:

Link do komentarza
Cytat

jaaaaaaaaa pierdziu icon_eek.gif

"Nasze lustra posiadają oznaczenie stopnia ochrony przed penetracją czynników zewnętrznych, klasę wodoszczelności."

To ja bym chciała wiedzieć co to za czynniki penetrują nasze lustra...

i jakie lustro nie jest wodoszczelne, skoro te są? bo tak na mój niecałkiem chłopski rozum, lustro to szkło, więc które szkło nie jest wodoszczelne, skoro te super wypaśne, wysokiej jakości lustra są wodoszczelne :scratching:


Nie mów mi, że twoje lustro które masz w łazience (o ile masz) nie przeszło badań certyfikujących... ?
Link do komentarza
Cytat

Nie mów mi, że twoje lustro które masz w łazience (o ile masz) nie przeszło badań certyfikujących... ?


nic mi na ten temat nie wiadomo, ale ja w dzikim kraju mieszkam, pewnie dlatego.

z chęcią zaproszę jakiegoś badacza, który wystawi mi certyfikat lustra. się może czasem okazać, że posiadam lustro wysokiej jakości, a wcale o tym nie wiedziałam i umarłabym nieświadoma...
Link do komentarza
Generalnie rzecz ujmując - co do jakości luster , pewnie coś jest na rzeczy. Kiedyś miałam lustro w łazience , w którym po czasie zaczęły od spodniej strony wyłazić ciemne plamy widoczne na powierzchni. Wcale tanie to lustro nie było z tego co pamiętam.
Pewnie są lustra różnej jakości - od tych zwykłych do tych kryształowych za grube tysiaki. Ale dla mnie lustro to lustro - się znudzi , zepsuje, stłucze to kupi się nowe. Certyfikatu to chyba mogłabym wymagać przy zakupie garnków zeptera lub złotych sztućców tudzież kryształowego lustra za tysiaki (którego notabene też bym sobie nie kupiła bo mam doprawdy na co kasę wydawać) .... ale nie w przypadku zwykłego lustra do łazienki icon_biggrin.gif .
Link do komentarza
Cytat

no coś Ty
A to które Ci odpowiada "kto jest najpiękniejszy na świecie"
Bele jakie lustereczko w poniedziałek rano a już tym bardziej w Nowy Rok po imprezie sylwestrowej albo po weselu z poprawinami - nie odpowie Ci na pytanie "powiedz przecie kto - kto jest najpiękniejszy na świecie ?"

Na Allegro z wyświetlaczem napisów niemało kosztują
A te z wbudowanym głośnikiem który Ci to powtarza za każdym razem głośno i czerpie tylko 2 "paluszki" na miesiąc - to już cena kosmos icon_smile.gif



a bo My to już takie nieufne - że jak kto w pierwszym poście dzisiaj rejestrowany zagaduje o lustra niedrogie dobrej jakości - to zara podejrzewamy że se sam zara odpowie z odpowiednim linkiem - to tych dobrych jakościowo, tanich i jedynych! icon_biggrin.gif



Głupia sprawa... bo mam 3 posty i szukam info o podświetlanych lustrach ZIERATH, albo innej firmy - takich do makijażu. I to nie są takie do końca śmichy, bo nie wiem, "klasa wodoszczelności" mnie nie interesuje (nawet jeśli coś takiego istnieje) ale lustro do makijażu + oświetlenie to nie jest pierwsze z brzegu. Edytowano przez magarac (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Głupia sprawa... bo mam 3 posty i szukam info o podświetlanych lustrach ZIERATH, albo innej firmy - takich do makijażu. I to nie są takie do końca śmichy, bo nie wiem, "klasa wodoszczelności" mnie nie interesuje (nawet jeśli coś takiego istnieje) ale lustro do makijażu + oświetlenie to nie jest pierwsze z brzegu.



Czyli nie ma różnicy czy będzie zamontowane "specjalne lustro do makijażu", czy zwykłe? Weźcie przez moment nie róbcie jaj, bo nie chcę pytać o to w salonie, a chcę wiedzieć....
Link do komentarza
Cytat

Czyli nie ma różnicy czy będzie zamontowane "specjalne lustro do makijażu", czy zwykłe? Weźcie przez moment nie róbcie jaj, bo nie chcę pytać o to w salonie, a chcę wiedzieć....


Pewnie że będzie różnica ,przecież lustro do makijażu to produkt specjalistyczny.
Szukaj takiego ,uważam że spełni Twoje oczekiwania.

Link do komentarza
Cytat

Czyli nie ma różnicy czy będzie zamontowane "specjalne lustro do makijażu", czy zwykłe? Weźcie przez moment nie róbcie jaj, bo nie chcę pytać o to w salonie, a chcę wiedzieć....



Słuchaj, zrobiłem dla swojej żony specjalne oświetlenie lustra do makijażu i wtedy przyszła szwagierka. Więc zademonstrowałem jej działanie wszystkiego pytając, czy się jej podoba. Odpowiedziała, że to jest fatalne!

Nie chciała wyznać szczegółów, ale molestowana, wypaliła: Kurrrr...a! Widziałam każdą swoją zmarszczkę!

A przecież chodzi o to, żeby w lustrze ładnie wyglądać!


Cytat

Specjalistyczne lustro, a w zasadzie oświetlenie, powinno być i bezpośrednie i odbite



Tak. Najlepiej od podłogi.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
hmm warto poszukać po sieci. w stacjonarnych jest bardzo ograniczony wybór. mi się udało znaleźć odpowiednie lustro już z oświetleniem w lazienkaplus.pl. wygląda naprawdę super a dostawa była bezproblemowa - a czasami z lustrami czy z innymi delikatnymi rzeczami sklepy są nieostrożne!
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Ja kupowałam lustra w Leroy M. i jestem bardzo zadowolona. Akurat ja mam dużą łazienkę, dlatego zdecydowałam się na stojące, ale w przypadku mniejszej spokojnie można wybrąc przpiękne, cieniutkie lustra na ściane icon_smile.gif mają czasami fajne promocje, więc warto poczekać.



Leroy M. może i mają spory wybór, ale jakość średniawa, dlatego lepiej kupić u mniejszych firm, gdzie jakość to podstawa, np. Lustral.pl
Link do komentarza
Cytat

mi nie musisz mówić. sama dobrze wiem, że w sklepach porządnego lustra nie da się kupić. Ja zamawiałam 2 duże lusta do łazienki w firmie Vetro. Zrobili mi na wymiar.


A świstak ...
A oni w tej firmie to gdzie te lustra kupili? sami wyprodukowali? icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
W sieciówkach wybór luster jest bardzo ograniczony. sporo się naszukałam i właściwie nie znalazłam nic dobrej jakości. Poszukałam lokalnej firmy na warszawskim rynku i nietrudno było znaleźć fachowcow w tym temacie. zamówiłam 2 lustra na wymiar (jedno duże na ścianę i drugi mniejsze). Jakościowo bez porównania do wątpliwej jakości produktów z dużych sklepów?
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Ja zamówiłem tydzień temu w Krakowie. Nie podam teraz firmy bo Kolega Admin Marcin mi to wytnie jako kryptoreklama. Można wybrać kilkanaście kombinacji: wymiarów, kolorów szkła, ram, fazowań, mocowań.

Wysyłka oczywiście kurierem. Czeka na montaż

 

Ps. szukajcie pod hasłami "szkło na wymiar" a znajdziecie :icon_cool:

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...