Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Historia edycji

Nie ma historii konta do pokazania lub ten komentarz był edytowany przez moderatora.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość Kosma
      Jak ma być dobra bateria polecam Sotbe, w stylu skandynawskim warte swej ceny
    • Chociaż bateria kuchenna jest niewielkim urządzeniem, jej wybór musimy dobrze przemyśleć - zwłaszcza gdy lubimy gotować i często będziemy z niej korzystać. Powinna być wygodna w użyciu i współgrać z wystrojem pomieszczenia. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/wystroj-wnetrz/kuchnia/a/31175-porownanie-28-baterii-zlewozmywakowych
    • Witam Państwa. Chciałbym zwrócić się z zapytaniem do znających temat izolacji termicznych na garażach i pionach w budynkach wielorodzinnych na rurach PVC (woda, cyrkulacja). Rozpoczynam montaż wełny na takich instalacjach dla dość sporej firmy podwykonawczej, wcześniej montowałem izolacje poddaszy z wełny i na to GK. A tutaj to dla mnie nowość, chciałem zapytać czy stawki rzędu 10pln za metr takiej izolacji to normalna stawka? Dotyczy to wełny w takich rolkach PAROC albo Rockwool Jeżeli to nie jest dobre miejsce to gdzie ewentualnie mogę o to zapytać (forum, coś takiego) Zgóry dziękuję Panowie i Panie... Pozdrawiam.
    • Pewnie tak, ale piwnica nieogrzewana, a trzeba byłoby nadsypać te pół metra ziemi, wtedy byłoby tak jak w książce pisze. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Gość bobbudowniczy
      a gdzie w tym wszystkim jest nierób architekt , czyli rysownik o radosnej twórczości . Zdaje sie ,że to on uzyskuje pozwolenie na budowę ,a co za tym idzie promesy od wodociągów lub projektuje inne żródło ujęcia wody - oczywiście polscy architekci a właściwie rysownicy bo do architekta jeszcze daleka droga nic nie robią a jak robią to bez poszanowania budżetu zamawiającego . Architekt powinien rysować domki pod budżet a nie pod jego wydaje mi się bo potem są właśnie takie sytuacje gdzie zamawiający jest bezbronny bo nie ma papieru na podstawie którego realizuje proces budowlany , tym papierem może być dobry uzgodniony projekt. pomijam już organ wydający pozwolenie który nawet nie raczy sprawdzać zgodności z warunkami , tylko powiela uwagi pani krysi z pokoju na końcu korytarza która od 20 lat powtarza , mają studnię ,to sprawdz bożenka na jaką głębokość bo może trzeba im dowalić regulacje prawno wodne i to wszystko . Odebrałem sto budynków bez uzgodnień z wodociągami ,ba ,kilka do dzisiaj prosperuje a nikt z urzędasów nierobów nie zauważył że nie ma podłączenia wody chociaż woda w budynku jest po starej rozbiórce i tyle. polska to kraj w którym będąc uczciwym napędzasz nierobów i dajesz im poczucie wyższości chociaż z reguły są to przygłupy i imbecyle .
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...