Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

22 minuty temu, mhtyl napisał:

Do tej wiertarki jest mnóstwo oprzyrządowania (przstawek)

O tej mówię - super była. Nie wiem, jak z przystawkami - raczej nie lubię, nie ufam. Miałem jeszcze taki kombajn Dyma 8, pamiętam w stanie wojennym pojechaliśmy z ojcem pociągiem z Krakowa do Reszla (pamietam, że zdaje się przepustki były potrzebne, ale nie mieliśmy) , jeszcze wózek tam kupiliśmy taki mleczarski, żeby było czym wieźć na dworzec kolejowy, maszynista przewiózł nam w swoim przedziale, na koniec jeszcze rozciąłem palce do kości, bo mi główny korpus się omsknął na dworcu w Krakowie, a puścić nie chciałem, bo żal - bo to prawie jak z zagranicy. Ale nie okazała się zbyt fajna i sprzedaliśmy - bez zysku i strat dwa lata poźniej. Kupiłem potem cyrkularke i wyrówniarkę Electra Beckum - niestety nietanie i nie stać mnie było na dodatki do cyrkularki - takie pulpity z wozkami na deski płyty - super sprawa - może kiedyś, jak sobie warsztat wygospodaruję.... na emeryturę.... 

zenek

zenek

11 minut temu, mhtyl napisał:

Do tej wiertarki jest mnóstwo oprzyrządowania (przstawek)

O tej mówię - super była. Nie wiem, jak z przystawkami - raczej nie lubię, nie ufam. Miałem jeszcze taki kombajn Dyma 8, pamiętam w stanie wojennym pojechaliśmy z ojcem pociągiem do Reszla, jeszcze wózek tam kupiliśmy taki mleczarski, żeby było czym wieźć na dworzec kolejowy, maszynista przewiózł nam w swoim przedziale, na koniec jeszcze rozciąłem palce do kości, bo mi główny korpus się omsknął na dworcu w Krakowie, a puścić nie chciałem, bo żal - bo to prawie jak z zagranicy. Ale niie okazała się zbyt fajna i sprzedaliśmy - bez zysku i strat dwa lata poźniej. Kupiłem potem cyrkularke i wyrówniarkę Electra Beckum - niestety nietanie i nie stać mnie było na dodatki do cyrkularki - takie pulpity z wozkami na deski płyty - super sprawa - może kiedyś, jak sobie warsztat wygospodaruję.... na emeryturę.... 

×
×
  • Utwórz nowe...