Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam, Kotły marki Buderus wykonane są z materiałów wysokiej jakości, więc żywotność kotła wyniesie znacznie dłużej niż okres gwarancyjny. Do dziś bez problemu pracuje wiele naszych kotłów, które były instalowane ponad 20 lat temu. Aby uzyskać jak najdłuższą żywotność, warto zlecać przeglądy techniczne urządzenia przez autoryzowany serwis przed sezonem grzewczym, nie tylko w okresie gwarancyjnym. Pozwoli to na pewną i bezawaryjną pracę kotła przez wiele lat
      Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania. 
      Pozdrawiam, 

• Mam pytanie do znawców w temacie - czy widoczna na zdjęciach wylewka samopoziomująca (o grubości ok 14mm, produkt WIM Extra) została wykonana prawidłowo? W pomieszczeniu o wielkości ok 30m2 pękła na całej długości i wykonawca twierdzi, że jest to wina osiadania budynku. Budynek wielorodzinny, kilkupiętrowy, stan zamknięty min. od ok kwietnia tego roku. Wylewka pękła 6 dni po wylaniu. Druga sprawa to w wielu narożnikach i przy ościeżach zrobiły się takie nazwijmy to "leje" i jest ok 5mm niżej w tych miejscach - nie ma poziomu tylko są dołki, czy to błąd wykonawczy? Co z tym zrobić?
    • Brzeszczot o jak najmniejszych ząbkach. Zwróć uwagę na kierunek ząbków - spróbuj na kawałku panela- jeśli rwie laminat, to będziesz musiał trasować i ciąć po lewej/drugiej stronie panela. Klej typu WIKOL. Musisz mocno zmatowić - grubym papierem ściernym - warstwę farby na schodach, odkurzyć i kleić.   Jeśli jeszcze nie kupiłeś całej ilości paneli, to proponuję zapoznanie się z panelami z PCV. Wydaje mi się, że przekrój panela jest prawie w kolorze panela i cięcie nożem przy listwie stalowej nie spowoduje efektu strzępienia powierzchni...
    • 1.       Pytanie o pogodę i wykonastwo, czy można cieplić ściany jescze w tym roku, a ja mam spore obawy, że niskie temperatury mogą źle wpłynąć na ocieplenie. Będę wdzięczny za stanowisko w tym temacie.
    • Będziemy bić BRAWO tańczyć i strzelać z raadości
            22. Poczytaj ze mną (wys. 38 cm, szer. 30 cm) - cena aktualna 40 zł. Jagoda 51   Proponuję 50 zł       Ooooooo... Nie zauważyłem/nie było aktualizacji , ale podwyższam do 55 zł!!!
  • Popularne tematy