Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Ja super tanich drzwi to bym nie brał. Te co my kupiliśmy to też nie były drogie, ale mam pewność że to już zakup na lata Mamy polskie drzwi z salonu Interior Exlusive. Nie były najtańsze, ale z pewnością lepsze niż te wszystkie sklejki z marketów.  
    • Tylko parkiet, bo służy przez długie lata i nie niszczy się jak panelowa sklejka (nawet ta droga, która jest po 5 latach jest już do wymiany. Ja zamawiałem parkiet w salonie przy nowym roździeniu w Katowicach. Firma nazywa się Interior i mają naprawdę duży wybór i doświadczenie w tych sprawach. Warto sprawdzić.
    • A mnie się wydaje, że to, czy i ile rząd by musiał komu zapłacić - a dokładne Naród z podatków, które by trzeba było zwiększyć - jest zapisane w prawie - konstytucji i aktach wykonawczych. A kto je pisał - no politycy. Kto je może zmienić - politycy. Dlaczego nie chcą zmienić - trzeba ich pytać. Ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.  No i teraz pytanie zasadnicze - o czyje pieniądze chodzi? Haha - jak zwykle ściema retrofooda. Jeszcze jak widzę powiększona przez niego, bo jak zmniejszyłem grafike, to zyskała na ostrości - znaczy taka oryginalnie była.   Jak zwykle hejt na to, że nie mafie vatowskie i paliwowe przejmują pieniądze z podatków, tylko dzieci i emeryci.  Wściekłość że rząd oddał cząstkę tego co zbiera w podatkach - potrzebującym.   A tak nową tarczę antykryzysową ocenia biznes:   https://businessinsider.com.pl/firmy/przepisy/tarcza-antykryzysowa-20-maciej-witucki-ocenia-ja-pozytywnie/2tll538 "To jest bazooka, na którą czekał biznes". Prezes Konfederacji Lewiatan o tarczy antykryzysowej 2.0 '- Premier na pewno osiągnął niezwykle ważny cel. Uspokoił przedsiębiorców i dodał im otuchy. Rząd odzyskał kredyt zaufania - mówi w rozmowie z Business Insider Polska o przedstawionym pomyśle "tarczy 2.0" prezes Konfederacji Lewiatan Maciej Witucki. Sam pomysł 100 mld finansowania dla przedsiębiorców ocenił jako "prawdziwy gamechanger".   @retrofood- dalej cytuj ścieki z intenetu - zero rozumu i kupa zawiści - to zdaje się motto twojej twórczości, sorry, kopiowania.
    • To raczej kamyczek dla tych co chcą tego stanu tylko i wyłącznie po to żeby przesunąć wybory.  Przesunięcie wyborów może być tylko konsekwencją a nie celem samym w sobie. Nikt chyba nie twierdzi że z automatu staniemy się bankrutem, to tylko otwiera ścieżkę do ogromnych odszkodowań, a arbitraż międzynarodowy dość dobrze pilnuje interesów korporacji. Powoływanie się akurat na tą panią, niezbyt przychylną tym rządom, chyba większego sensu nie ma, tak mi się wydaje. A tym bardziej że co prawnik to opinie skrajnie różne.   A tak trochę na wesoło to przypominam że w czasie powodzi w 2010r. rząd Tuska też nie wprowadził stanu klęski żywiołowej, choć bardzo by to pomogło ludziom poszkodowanym w tej powodzi.  Argumentem przeciw wprowadzania tego stanu były znane słowa złotoustego - "po co wprowadzać, wszyscy wiemy że on jest".     
    • Mleko sie rozlalo. Zagruntuje to gruntem glebokonpenetrujacym, czy moze gruntem zczepnym?  Jaka gladz na ten sufit polozyc, polimerowa gotowa, czy z worka, czy to w ogole ma znaczenie?  Jakich materialow uzyc zeby kabli w przyszlosci nie bylo widac?
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...