Skocz do zawartości

Pomoc dla laika w działkach


Recommended Posts

Mam pytanie do obeznanych ludzi, mam pole 10 ar które ma dostęp do drogi publicznej, jest blisko miasta ale to jest nadal pole i teraz co mam zrobić żeby to była działka do zabudowy? abym mógł kiedyś sprzedać lub się wybudować, w gminie mi powiedzieli że mam złożyć wniosek o warunki zabudowy ... wytłumaczcie mi bo jestem zielony

Robię według tego wniosku bo wziołem go i trzeba doistarczyć mapkę zasadniczą


Zlecam wykonanie podać ilość..... egzemplarzy kopii z mapy zasadniczej godło mapy..... podział numer ewid.... położonej w obrębie .... gmina ...... przy ulicy...... nr..... w pasie 30 metrów itp.

Co to jest godło mapy i co tam wpisać i przy ulicy to jaki numer???
Link do komentarza
Ok dzieki, teraz inne pytanie czy ten wniosek o warunki zabudowy mogę złożyć teraz a np. sprzedać działkę za 2 lata czy to tylko robi się przed sprzedażą lub budową

2) Do wniosku o warunki zabudowy musze dołączyć oświadczenie że dostarczą wodę i prąd ale jak czytam to takie oświadczenie jest ważne tylko rok i co potem?

3) Jak juz bede miał ten wniosek o warunki zabudowy to w ciagu 2 lat musze ja sprzedać albo sie budować? bo tako traci waznosc i znow musze zalatwiać na nowy? Edytowano przez kless2221 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...