Skocz do zawartości

Ekogroszek z allegro opinie


lukasz83

Recommended Posts

witam.

mam do Was pytanie czy używał ktoś workowany ekogroszek z allegro tona po 555zł

zastanawiam się czy warto to kupować ?

parametry:

Ekogroszek z węgla płomiennego miękkiego ( specjalnie dobranego do kotłów retortowych z podajnikiem) o cieple spalania około 25 000 kJ/kg i wartości opałowej około 22 000 kJ/kg Zapakowany w worki polipropylenowe ( brak efektu skraplania wilgoci )



Przeznaczenie:

kotły z podajnikiem ślimakowym oraz tłokowym, kuchnie węglowe, piece konwencjonalne.

Link do komentarza
Cytat

wypadałoby chociaż linka zapodać do aukcji icon_biggrin.gif
http://allegro.pl/ekogroszek-wegiel-workow...3591004473.html
http://www.xn--dobryopa-epb.pl/product.php?id_product=3

nie piszą nic o pochodzeniu tego węgla...ciężko coś powiedzieć na ten temat, skoro nawet na stronie sprzedawcy nie pisze nic na ten temat, dla mnie to osobiście okoliczność in minus




tak to ten węgiel .....
Link do komentarza
Cytat

wypadałoby chociaż linka zapodać do aukcji icon_biggrin.gif
http://allegro.pl/ekogroszek-wegiel-workow...3591004473.html
http://www.xn--dobryopa-epb.pl/product.php?id_product=3

nie piszą nic o pochodzeniu tego węgla...ciężko coś powiedzieć na ten temat, skoro nawet na stronie sprzedawcy nie pisze nic na ten temat, dla mnie to osobiście okoliczność in minus


Jako płomienny i miękki to można chyba powiedzieć że czeski?
Link do komentarza
Cytat

kupiłem ryzyk fizyk icon_lol.gif



wnioskuje że kupiłeś większą ilość....
coż, najgorsze co mogłeś zrobić.....bo trafia się czasami taki węgiel, że palić się w ogóle nie chce.....nie sądze żeby allegro było tutaj jakimś chwalebnym wyjątkiem....
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

powiem że za tą kasę ekogroszek niczego sobie POLECAM wypala się prawie do zera icon_biggrin.gif



powiem tak po kilku dniach palenia zużycie na dzisiaj na ogrzewanie i cwu 2 worki z tego pół wiadra popiołu. Ogólnie jest ok chociaż nie mam z czym porównać bo pierwszy sezon palę w " piecu"na firma ma jeszcze węgiel kamienny ekogroszek po 759zł i zastanawiam się czy bram ten drugi czy zostać przy tym

http://allegro.pl/ekogroszek-wegiel-workow...3733256135.html

Może jest ktoś z Bydgoszczy i poleci bardzo dobry ekogroszek
Link do komentarza
Cytat

słaby pomysł, aj wolę kupować bezpośrednio u producenta i dystrybutora, ale też przez internet. mniej jest zachodu z tmy jeżdzeniem i oglądaniem. Towar przyjeżdza w ciagu dwoch dni, elegancko na paletach, i nawet ceny maja dosc atrakcyjne, cos w okolicach 6 stowek,a le pali sie rewelacyjnie.

Aby tak kupić to trzeba czytać na różnych forach opinie bo można się naciąć, kupujesz groszek a dostajesz paletę wody w workach o małokalorycznym już nie wspomnę.
Nie zawsze to co reklamują jest w tej klasie icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam. Zbiqmaz1 ma tu trochę racji, można się naciąć, no chyba że masz sprawdzonego dostawcę. Ja kupiłem na miejscu, w środku lata, a dostałem przyczepę węgla który wyglądał jakby go dopiero wydobyli z jakiejś rzeki.
A gdzie masz groszek w cenie 600 zł, bo jestem ciekawy.
Pozdrawiam

To pytanie nie do mnie icon_smile.gif Ja o takim nie pisałem icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Nie nie do kolegi wyżej on pisał, że można kupić po 600 zł, Ty dobrze podsumowałeś wypowiedź kolegi.

Na jednym forum widziałem jak kolega zrobił film kiedy do niego doszła paleta grochu a po przekuciu worka zrobiła się kałuża pod paletą, i to jeden worek czyli ze wszystkich worków ile odpadnie? Za co płacimy?
Link do komentarza
Cytat

powiem że za tą kasę ekogroszek niczego sobie POLECAM wypala się prawie do zera icon_biggrin.gif



przyznam że ten węgiel to jedna WIELKA LIPA .... pali się dobrze ale ciepła daje prawie nic ... zużycie około 20kg/doba popiołu znikoma ilość . Ale byście widzieli piec i wylot komina icon_mad.gif dym cofał się do domu i była masakra cały zalepiony. Nigdy więcej takiego " węgla" w poniedziałek jadę po składnicach zobaczyć.
Koledzy jest ktoś z Bydgoszczy i poleci jakiś skład ?

p.s WKS icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

przyznam że ten węgiel to jedna WIELKA LIPA .... pali się dobrze ale ciepła daje prawie nic ... zużycie około 20kg/doba popiołu znikoma ilość . Ale byście widzieli piec i wylot komina icon_mad.gif dym cofał się do domu i była masakra cały zalepiony. Nigdy więcej takiego " węgla" w poniedziałek jadę po składnicach zobaczyć.
Koledzy jest ktoś z Bydgoszczy i poleci jakiś skład ?

p.s WKS icon_razz.gif



a przestrzegałem....to i tak sie ciesz, że się nie spieka i mało popiołu jest - się może nadać do wymieszania z czymś bardziej kalorycznym
Link do komentarza
Cytat

trochę daleko icon_smile.gif kupiłem z składnicy na Czyżkówku ul Elbląska ekogroszek za 760zł tona pali się super i pice nie podaje tak często uzyskuje szybciej temperaturę




Cytat

A po polsku jak to będzie? Czytałem trzy razy i nie kumam... Nie chodzi mi o cenę, to rozumiem.




Cytat

tak jest to polski kamienny ekogroszek




icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Tłumacząc z kujawskiego na polski:
...pali się super i piec nie podaje tak często, uzyskuje szybciej temperaturę... Edytowano przez vip42 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Ja tak szczerze mówiąc pierwszy raz widzę groszek z tych aukcji,więc na dobrą sprawę nie wiem czy warto,opinie jak zawsze będą tutaj podzielone,a cena powiedzmy sobie szczerze- też nie powala na kolana.



Cena węgla powalająca na kolana prawdopodobnie później powala serwisanta.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...