Skocz do zawartości

Promocja w Castoramie


marcin300

Recommended Posts

nie wiem czy można taki temat zakładać, ale moim zdaniem może się przydać jak ktoś wykańcza dom albo mieszkani. W Castoramie mają teraz niezłą akcję promocyjną, a w niej różne rzeczy wykończeniowe po taniości. Ja kupiłem grzejnik, płytki do łazienki i kabinę prysznicową w zasadzie za pół ceny. Polecam jak ktoś się właśnie wykańcza icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

nie wiem czy można taki temat zakładać, ale moim zdaniem może się przydać jak ktoś wykańcza dom albo mieszkani. W Castoramie mają teraz niezłą akcję promocyjną, a w niej różne rzeczy wykończeniowe po taniości. Ja kupiłem grzejnik, płytki do łazienki i kabinę prysznicową w zasadzie za pół ceny. Polecam jak ktoś się właśnie wykańcza icon_smile.gif



nie wiem czy nie za mniej niż pół ceny, ale prawdę mówić kupując:
1) materiał X (nie będę robić reklamy) za 6-7zł gdzie normalnie kosztuje około 14-15zł
2) materiał Y za 9zł gdzie normalnie kosztuje około 28ł to już trochę strach
Link do komentarza
Cytat

nie wiem czy nie za mniej niż pół ceny, ale prawdę mówić kupując:
1) materiał X (nie będę robić reklamy) za 6-7zł gdzie normalnie kosztuje około 14-15zł
2) materiał Y za 9zł gdzie normalnie kosztuje około 28ł to już trochę strach


I co z tego wynika bo nie łapię w czym rzecz.
Link do komentarza
Cytat

I co z tego wynika bo nie łapię w czym rzecz.


czy sądzisz, że sieciówka kupuje z 90% rabatem? bo skromne 20% marży mają na bank.
Jeśli producent produkuję jakąś partię materiału z przeznaczeniem na sieciówkę na promocję to na 99% nie wszystkie parametry materiału będą identyczne z produktem w "normalnej" cenie.
Wiem, że można kupić czasem materiały w promocyjnej cenie, ale normalna jakoś przeważnie jest w normalnej cenie. A panele na 9zł to ...... nieskomentuje
Link do komentarza
Cytat

czy sądzisz, że sieciówka kupuje z 90% rabatem? bo skromne 20% marży mają na bank.
Jeśli producent produkuję jakąś partię materiału z przeznaczeniem na sieciówkę na promocję to na 99% nie wszystkie parametry materiału będą identyczne z produktem w "normalnej" cenie.
Wiem, że można kupić czasem materiały w promocyjnej cenie, ale normalna jakoś przeważnie jest w normalnej cenie. A panele na 9zł to ...... nieskomentuje



zgadzać się wypada....
Dla mnie promocja to była - jak się likwidowały salony łazienkowe i wykończenia wnętrz - przy Platformie.
I baterie z Tresa które normalnie kosztowały 525zł przeceniono na 175zł
A polerowane kafle hiszpańskie z 228zł m2 na 66zł m2
Ale i tak większość wykupili Ci - do których zadzwoniły panie z obsługi.
I później swoim klientom montowali i wklejali.
Z rabatem 25 % - i wszyscy byli zadowoleni. icon_smile.gif
Ale to były promocje prawdziwe!
Załapałem się!!!!!! icon_smile.gif kiedyś....
Link do komentarza
Cytat

zgadzać się wypada....
Dla mnie promocja to była - jak się likwidowały salony łazienkowe i wykończenia wnętrz - przy Platformie.
I baterie z Tresa które normalnie kosztowały 525zł przeceniono na 175zł
A polerowane kafle hiszpańskie z 228zł m2 na 66zł m2
Ale i tak większość wykupili Ci - do których zadzwoniły panie z obsługi.
I później swoim klientom montowali i wklejali.
Z rabatem 25 % - i wszyscy byli zadowoleni. icon_smile.gif
Ale to były promocje prawdziwe!
Załapałem się!!!!!! icon_smile.gif kiedyś....



dokładnie tak, chcą się pozbyć to sprzedają po kosztach albo i taniej
Link do komentarza
Cytat

czy sądzisz, że sieciówka kupuje z 90% rabatem? bo skromne 20% marży mają na bank.
Jeśli producent produkuję jakąś partię materiału z przeznaczeniem na sieciówkę na promocję to na 99% nie wszystkie parametry materiału będą identyczne z produktem w "normalnej" cenie.
Wiem, że można kupić czasem materiały w promocyjnej cenie, ale normalna jakoś przeważnie jest w normalnej cenie. A panele na 9zł to ...... nieskomentuje


Nie wiem za ile kupują ale wiem za ile sprzedawają .I to wcale nie są małe ceny (może zaledwie kilka procent produktów mają ceny normalne przy normalnych pełnowartościowych produktach) bo trzeba sobie jasno powiedzieć ,że produkty robione dla dużych marketów nie trzymają norm znaczy się normy są na granicy (tej niższej) .
Ostatnio chciałem kupić wkręty ocynkowane w Casto i jak zobaczyłem cenę to mało nie zemdlałem 27 zł za kg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! podziękowałem pojechałem do podrzędnego sklepu metalowego i kupiłem za 14,50 zł za 1 kg.
Fakt ,ze wszystkie wkręty od małych po duże miały taka samą cenę (ujednolicona) ale kogo oni chcą naciągać i jeszcze durnowato reklamują , "że ich cen nie pozwolą pobić" ale nikt nikomu a tym bardziej ja nie zabronię robić zakupów w Casto.
Link do komentarza
Cytat

Fakt ,ze wszystkie wkręty od małych po duże miały taka samą cenę (ujednolicona) ale kogo oni chcą naciągać i jeszcze durnowato reklamują , "że ich cen nie pozwolą pobić"



chodzi o to żeby nie wpaść w błoto
Szybko podjeżdżasz z pewnością że szybko to dostaniesz - i spadasz robić dalej swoje
No i sobota - po 13.00 wszystko pozamykane - a tu nagle potrzeba jest.....bo zabrakło worka cementu, wkrętów, albo jednej płyty Onduline.....
Materiału.
Ja tylko tak traktuję Castoramy i inne....
Ale materiały które trzeba kupić normalnie w większych ilościach przy budowaniu - to na pewno nie tam!
Link do komentarza
Na niektórych rzeczach faktycznie można przepłacić. Ale mimo wszystko da się znaleźć tańsze rzeczy niż w sklepie z materiałami budowlanymi. Nie mówię o hurtowniach, bo tu wiadomo, że zwykle ceny niższe niż w Castoramie. Bardzo żałuję, że nie udało mi się zakupić niedawno reklamowej "garderoby" ot fajna szafa, ale jak pojechałam po tygodniu to nie było.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...