Skocz do zawartości

Drzwi tarasowe HKS


syper

Recommended Posts

Czy ktoś z szanownych Forumowiczów ma jakieś doświadczenia z oknami tarasowymi HKS (uchylno przesuwne) ze sterowaniem w klamce. Zastanawiam się czy nie zdecydować się na takie bo cena jest sporo niższa od HST . Okno nie jest duże - część przesuwna 120 cm x 220 cm z pakietem trzyszybowym - proponują mi okucia Winkhaus Active Pilot Może ktoś wie gdzie można takowe zobaczyć w jakimś salonie sprzedaży - w grę wchodzi Szczecin i okolice.
Link do komentarza
Cytat

Czy ktoś z szanownych Forumowiczów ma jakieś doświadczenia z oknami tarasowymi HKS (uchylno przesuwne) ze sterowaniem w klamce. Zastanawiam się czy nie zdecydować się na takie bo cena jest sporo niższa od HST . Okno nie jest duże - część przesuwna 120 cm x 220 cm z pakietem trzyszybowym - proponują mi okucia Winkhaus Active Pilot Może ktoś wie gdzie można takowe zobaczyć w jakimś salonie sprzedaży - w grę wchodzi Szczecin i okolice.


W Szczecinie najwiecej salonów jest na Struga i w okolicach i jestem pewien, ze mają tam przesuwki, bo ich ambicje są widoczne w calej Polsce:)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...