Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Czemu mój avatar się nie wyświetla?:>

Recommended Posts

Witam,
wszystko działa poprawnie, awatar ustawia się oddzielnie w polu "Edytuj avatar". Ustawione w Pańskim przypadku "Zmień zdjęcie osobiste" pokazuje zdjęcie wyłącznie w profilu.

Opis i adres strony internetowej został usunięty z szablonu strony forum, gdyż służył głownie firmom do reklamowania się.

Pozdrawiam,
Marcin Szymanik
Cytat

Witam,
wszystko działa poprawnie, awatar ustawia się oddzielnie w polu "Edytuj avatar". Ustawione w Pańskim przypadku "Zmień zdjęcie osobiste" pokazuje zdjęcie wyłącznie w profilu.

Opis i adres strony internetowej został usunięty z szablonu strony forum, gdyż służył głownie firmom do reklamowania się.

Pozdrawiam,
Marcin Szymanik

ok, rozumiem, dzieki!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Jesli nie ma przymusu wyprowadzenia rury kanalizacyjnej z budynku pod kątem prostym - to można ją wyprowadzić pod kątem 45 st. Rzeczywiście kąt prosty nie jest dobry - możesz też spróbować zastosowanie dwóch kształtek 45 st i w środku prostka z czyszczakiem.   o to chyba koresponduje z tym tym co napisałem   ewentualnie rozpatrz jego propozycję, ale z dodatkową studzienką przed schodami - jeśli do następnej jest daleko.   Zwykle nie powinno się nic złego stać z kanalizacją (jeśli spadek jest OK) oprócz zapchania - chodzi o to, żeby łatwo było wyczyścić odcinek pod domem. W domu też pewnie masz przewidziany jakiś czyszczak na końcu własnej kanalizacji wewnatrz domu.  
    • On stosuje dietę Lutza to jest ekstremalnie tłuszczowa dieta, ale jemu odpowiada i dobrze wygląda. 
    • Jestem wszystkożerna - szczególnie jeśli gotuje ktoś inny I lubię owiankę     Adrian był chyba na czymś podobnym o ile nie tym samym. Może On się wypowie Na tym to ja się nie znam
    • Witam, zakupiłem mieszkanie w domu 3 rodzinnym. Dom wielkości 57m2 plus strych pod zabudowę około 56 m2 ale na razie nie robię może za rok lub 2 lata.  Obecnie jestem poza Polską, i chce coś zrobić aby w domu w okresie zimowym w domu było ciepło i woda nie zamarzała w instalacji wodnej. Mianowicie w domu jest zrobione centralne na grzanie wody a także ogrzewanie domu z grzejnikami i podłogówką, chcę na okres zimy zamontować panele grzewcze na podczerwień lub grzejniki z kondensatorem, a cała instalację wodną zalać glikolem by instalacja nie zamarzała. Myślę też czy jest możliwość by zamiast pieca na paliwo stałe zamontować pompę powietrza wtedy by stała w kotłowni lub za kotłownią która mieści się w budynku obok budynku mieszkalnego. Myślę też za 3 lata zamontować fotowoltalikę na dachu, jednakże na chwilę obecną poszukuję alternatywy na 2 czy 3 zimy aby nic się w domu nie działo. Jak była by możliwość podpięcia pompy ciepła pod ten układ centralny zamiast pieca by zostało top już na stałe tylko podpiął bym pod to później fotowoltalikę. Co myślicie jakie rozwiązanie będzie najlepsze?? Muszę dopatrzeć jeszcze czy w boilerze jest grzałka lub możliwość montowania grzałki elektrycznej do podgrzewania wody. 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...