Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Wolbud


Recommended Posts

niestety firma Wolbud nie jest godna polecenia.długi czas oczekiwania na realizacje dostawy,i niestety mimo zamowienia z rozładunkiem materiałów trzeba było pomagac kierowcy i ręcznie nosic z palety materiały.nie polecam transakcji z ta firmą.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 1 miesiąc temu...
Popieram wcześniejszą wypowiedź. Firma Wolbud nie jest godna polecenia. Materiały musieliśmy często sami rozładowywać. Nie wszystkie zwroty przyjmują, mimo iż inaczej było ustalane. Liczą za palety bezzwrotne.
Link do komentarza
Gorąco Polecam !!!
Szeroki asortyment, niskie ceny, fachowa pomoc, profesjonalizm to właśnie Wolbud. Jestem jej klientem już od wielu, wielu lat i tak pozostanie !!! A te nieprzychylne opinie jak się domyślam, to sprawka konkurencji.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Jeżeli zakupy na budowę to tylko w WOLBUDZIE. Dwukrotnie zakupiłam w sklepie styropian (podłogi, fasada). Doradzono mi wszystkie produkty do docieplenia domu. Cena/jakość - rewelacja. Pracownicy uprzejmi, służą pomocą w doborze materiałów. Na każdym kroku odczuwa się szacunek dla klienta. Kierowca przywożący towar bezpośrednio z hurtowni uprzejmy, pomaga w rozładunku (a nie musi). Więcej takich firm - perełek. POLECAM.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...