Skocz do zawartości

Co zrobić z dużych głośników.


dr House

Recommended Posts

Cytat

Witam. Jestem w posiadaniu bezużytecznych dwóch dużych głośników, które są ze sklejki. Czy można je przerobić na jakąś ozdobę, na jakiś przydatny mebel? Jeżeli tak to w jaki sposób?


Tak jak napisała solange63 allegro, tablica... Jeśli są skrzynki w dobrym stanie to Ty zarobisz a ktoś się szczerze ucieszy.
Link do komentarza
Cytat

Witam. Jestem w posiadaniu bezużytecznych dwóch dużych głośników, które są ze sklejki. Czy można je przerobić na jakąś ozdobę, na jakiś przydatny mebel? Jeżeli tak to w jaki sposób?



Wiesz ilu jeszcze jest samodzielnych konstruktorów kolumn głośnikowych???
Dla nich ważnym elementem jest właśnie odpowiednie "pudło".Szczególnie jesli piszesz że są duże.Poza tym jeśli w kolumnach są głośniki o nieuszkodzonych membranach, mają oryginalne tkaniny na osłony-mogą być źródłem części dla niejednego "audiofila".Szczególnie "pudła" Tonsilowskie(Unitra).
Link do komentarza
Cytat

głośniki ze sklejki? chyba chodzi o kolumny icon_biggrin.gif

jak nie potrzebujesz zawsze mozesz sprzedać na allegro. przerobić można na stolik telewizyjny icon_smile.gif




Ewa twój mąż na pewno by je kupił i przerobił na jakieś dobre głośniki STEREO icon_smile.gif

Cytat

Witam. Jestem w posiadaniu bezużytecznych dwóch dużych głośników, które są ze sklejki. Czy można je przerobić na jakąś ozdobę, na jakiś przydatny mebel? Jeżeli tak to w jaki sposób?


masz jakieś zdjęcia?

Link do komentarza
Jeden z głośników bym opróżnił aby tylko z zewnątrz wyglądał jak głośnik, przednią deche bym wyjął wstawił zawiasy i zrobił ukryty barek. Obecnie można dostać małe głośniki o podobnej mocy co duże i jak nie jesteś audiofilem to wstawić do tekiego głośnika jego mniejszy odpowiednik i masz grający barek. A drugi głośnik (nie wiem jakiej dokładnie są wielkości więc zgaduje) użyć można jako szafki nocnej z budzikiem w środku aby nie wyłączać go przypadkiem icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam. Jestem w posiadaniu bezużytecznych dwóch dużych głośników, które są ze sklejki. Czy można je przerobić na jakąś ozdobę, na jakiś przydatny mebel? Jeżeli tak to w jaki sposób?



sprzdaz wydaje sie najtrafniejszym rozwiazaniem, ale jeśli chciałbyczabłysnąć "jako Pan złota raczka, to może faktycznie pułka do przedpokoju na tzw. babskie szpargały, albo kup sobie sensowna gazetkę, tam często podpowiadaja jak zrobiccoś z niczego. pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Jeden z głośników bym opróżnił aby tylko z zewnątrz wyglądał jak głośnik, przednią deche bym wyjął wstawił zawiasy i zrobił ukryty barek. Obecnie można dostać małe głośniki o podobnej mocy co duże i jak nie jesteś audiofilem to wstawić do tekiego głośnika jego mniejszy odpowiednik i masz grający barek. A drugi głośnik (nie wiem jakiej dokładnie są wielkości więc zgaduje) użyć można jako szafki nocnej z budzikiem w środku aby nie wyłączać go przypadkiem icon_biggrin.gif



mały głośnik w duże pudło, to nie jest dobre rozwiązanie.
otwierane pudło, to nie jest dobre rozwiązanie.
szklane butelki (barek) z głośnikiem, to nie jest dobre rozwiązanie.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
U mnie wszystkie takie rzeczy, zbędne, bezużyteczne się po prostu sprzedaje. Wystaw to na tablicę czy allegro. W październiku robiłem wielkie porządki i od groma rzeczy (nawet śmieci) wystawiłem w necie i ponad połowa już się sprzedała. Biorąc pod uwagę, że tablica.pl jest darmowa, to sobie to po prostu wisi. Stary koc, stare gazety, nawet nietrafione prezenty gwiazdkowe :P
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...