Skocz do zawartości

Historia edycji

Leszek4

Leszek4

3 godziny temu, bobiczek napisał:

Rozpierdziela mnie wielki tłusty tytuł "Po tekście Wyborczej" sklepy rezygnują ze sprzedaży pieców najbardziej przyczyniających się do smogu" oraz pierwszy tłusty akapit  "To efekt publikacji "Wyborczej"

Mogli zaglądać wcześniej na forum nasze, byłoby wiarygodniej i na pewno bardziej fachowo

Pablo, bo to jest tak:

- każda gazeta uważa, że takie rzeczy dzieją się po jej publikacji. Najczęściej taka zresztą jest prawda, jeśli nikt w podobnym periodyku o danym problemie nie pisał, ale nie zawsze.

- jakby napisało o tym np. "DoRzeczy", to pewnie byłby analogiczny tytuł.

(artykułu nie czytałem. Nie kce mi się :D )

 

"Wyborcza" pisze nie tylko o polityce i chwała jej za to. Jest jeszcze kilka tytułów, które potrafią pisać (ukierunkowywać czytelników) o czymś innym, niż polityka.

 

Pozdrofka. :)

 

PS. Nie czytam GW. Ale tylko dlatego, że nie mam czasu. ;)

Leszek4

Leszek4

3 godziny temu, bobiczek napisał:

Rozpierdziela mnie wielki tłusty tytuł "Po tekście Wyborczej" sklepy rezygnują ze sprzedaży pieców najbardziej przyczyniających się do smogu" oraz pierwszy tłusty akapit  "To efekt publikacji "Wyborczej"

Mogli zaglądać wcześniej na forum nasze, byłoby wiarygodniej i na pewno bardziej fachowo

Pablo, bo to jest tak:

- każda gazeta uważa, że takie rzeczy dzieją się po jej publikacji. Najczęściej taka zresztą jest prawda, jeśli nikt w podobnym periodyku o danym problemie nie pisał ale nie zawsze.

- jakby napisało o tym np. "DoRzeczy", to pewnie byłby analogiczny tytuł.

(artykułu nie czytałem. Nie kce mi się :D )

 

"Wyborcza" pisze nie tylko o polityce i chwała jej za to. Jest jeszcze kilka tytułów, które potrafią pisać (ukierunkowywać czytelników) o czymś innym, niż polityka.

 

Pozdrofka. :)

 

PS. Nie czytam GW. Ale tylko dlatego, że nie mam czasu. ;)

×
×
  • Utwórz nowe...