Skocz do zawartości

Czy mogę dokonać drobnych zmian w projekcie podczas budowy?


Recommended Posts

Cytat

Praktycznie dużo możesz zmienić,jedne zmiany są nie istotne a inne juz wymagaja zezwoleń,pozwoleń.
Jaki masz projekt?



Projekt Gucio
http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/12453-gucio.html
Zależy mi na tym abym miał dzwi w kotłowni zamiast tego okna. No i na paliwo stałe piec.
Tak dokońca nie wiem czy się da? czy ta kotłownia nie będzie za mała?
No i nie wiem gdzie to załatwić
Link do komentarza
Cytat

Jeszcze mam pytanko. Będe potrzebował projekt instalacji CO? do odbioru? do czego kolwiek?


To zależy jakich masz urzędników w starostwie icon_biggrin.gif Nieraz wymagają projektu instalacji c.o. i elektrycznej do PnB i do odbioru przede wszystkim wymagany jest protokół po wykonawczy że instalacja nie zagraża zdrowiu i życiu podpita przez osobę upoważnioną (nie koniecznie instalacja musi być przez tę osobę wykonana)
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesiące temu...
No właśnie, bo to niejako w temacie się mieści - a mianowicie: dokonywanie zmian w projekcie. Wiadomo - drobne modyfikacje zawsze są możliwe, ale nie mamy takiej elastyczności, jeśli chodzi o projekt gotowy, jak ma to miejsce w przypadku projektów wykonywanych na specjalne zamówienie (indywidualnych). Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką tych drugich, jakoś tak bardziej do mnie przemawiają.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

No właśnie, bo to niejako w temacie się mieści - a mianowicie: dokonywanie zmian w projekcie. Wiadomo - drobne modyfikacje zawsze są możliwe, ale nie mamy takiej elastyczności, jeśli chodzi o projekt gotowy, jak ma to miejsce w przypadku projektów wykonywanych na specjalne zamówienie (indywidualnych). Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką tych drugich, jakoś tak bardziej do mnie przemawiają.


Piszesz to z praktyki czy ze słyszenia, że ktoś coś powiedział ?
Bo zakres zmian jest taki sam przy gotowcu jak przy indywidualnym.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...