Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

SPIDERvent - dwuśrednicowy system wentylacji stropowej

Recommended Posts

SPIDERvent to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie technologiczne do szybkiego i precyzyjnego montażu instalacji wentylacji w nowobudowanych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, znacznie redukujące czas i zapewniające szczelność systemu oraz wygodę montażu zarówno samej jednostki wentylacyjnej, jak i elementów peryferyjnych (kratek i anemostatów).


Pełna treść artykułu pod adresem:
http://www.budujemydom.pl/wentylacja-i-klimatyzacja/15097-spidervent-dwusrednicowy-system-wentylacji-stropowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek Marcinkowski
Brak właściwej opieki merytorycznej dotyczącej właściwego montażu po stronie firmy oferującej produkt stanowi fatalne problemy instalatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz Kopecki FLOP SYSTEM
Uważam, że ocena p.Marcinkowskiego jest dla naszej firmy krzywdząca.We wrześniu 2013r. System dopiero był wdrażany, być może Pana ocena wynikała z braku wystarczającej informacji ze strony naszej firmy w owym czasie. Niemniej pragnę zwrócić uwagę,że jest wręcz odwrotnie, nasi specjaliści ZA DARMO przyjeżdżają na każdy obiekt wykonywany przez instalatora po raz pierwszy w danej technologii stropowej ( strop monolit, Teriva, Filigran) na terenie całego kraju.Wykonujemy obliczenia, projekty oraz konsultujemy wszystkie aspekty systemu SPIDERvent.System cieszy się b. dobrymi referencjami, jest uniwersalny i odporny na obciążenia mechaniczne.Prawie każdy element systemu został przebadany w szwajcarskim instytucie techniki pod kątem oporów hydraulicznych jak i parametrów akustycznych. NIEWIELE firm oferuje tak pełne narzędzia doboru systemu,w tym pełne bloki CAD jak i obiekty 3D.

Zachęcam do wizyty na naszej stronie www.flopsystem.pl jak i stronach głównych portali branżowych. Prezentujemy wyjątkowo dużo filmów pokazujących realizacje , jak i udostępniamy oprogramowanie doboru rekuperatorów naszej firmy wraz z wydrukiem sprawności energetycznej systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×