Skocz do zawartości

są jeszcze promocje na eco-groszek


Recommended Posts

Cytat

i mam jeszcze jedno tez dosc wazne pytanie. Widzieliście może w necie jakies promocyjne oferty wegla? Zależy mi na jakichś rabtach. Nie wiem czy na zakup opalu nie zabrałem się za pozno. Podeslijcie namiary. Z góry dzięki.



Byly, ale w sezonie letnim, ktorym dobiega końca. Ja jeszcze zdazylem. Nie zmam szczegolow ale polecam ci przejrzenie strony t.o.. chyba cos jeszcze maja po obniżonych cenach. Sprawdz.
Link do komentarza
Cytat

i mam jeszcze jedno tez dosc wazne pytanie. Widzieliście może w necie jakies promocyjne oferty wegla? Zależy mi na jakichś rabtach. Nie wiem czy na zakup opalu nie zabrałem się za pozno. Podeslijcie namiary. Z góry dzięki.



Maja maja, ale raczej nie w sklepie tylko na porownywarkach cenowych widziałem ze opuszczają o 60 zł na tonie. Nie jest to fortuna ale zawsze coś, ze dwie stowki przy kilku tonach zawsze będzie.
Link do komentarza
Cytat

i mam jeszcze jedno tez dosc wazne pytanie. Widzieliście może w necie jakies promocyjne oferty wegla? Zależy mi na jakichś rabtach. Nie wiem czy na zakup opalu nie zabrałem się za pozno. Podeslijcie namiary. Z góry dzięki.



No tak, kokosy to nie sa, ale u innych ceny sa tak usztywnione, ze pewnie nie drgna w dol do końca sezonu grzewczego. Dodam jeszcze, ze u nich - t.o. nie placi się za dostawe i rozładowanie wegla – taka niby stala oferta dla zamwiajacych.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...