Skocz do zawartości

Grzyby w tym roku.....


Recommended Posts

W tym roku grzyby mnie zaskoczyły.....Pierwszy rzut na początku lata-piękne kurki, trochę prawdziwków.Podczas przyrządzania jakoś tak mało pachniały....Zrobiłam tradycyjnie -w śmietanie.Myślałam,że tylko ja mam jakoś przymulone zmysły,ale wszyscy domownicy potwierdzili że grzyby .....prawie nie mają smaku!Dodam że przyrządzam grzyby od wielu, wielu lat i coś takiego zdarzyło się pierwszy raz. W między czasie zrobiłam grzyby w smietanie z mrożonych -zeszłorocznych.Aromat podczas przyrządznia rozszedł się po domu-jak należy icon_smile.gif W smaku-rewlacja.
Podejście drugie-wczoraj.Prawdziwki i maślczaki.Efekt-taki sam jak z tymi wiosennymi-nie mogłam wprost uwierzyć!
Zapach znikomy-smak -prawie żaden!Dodam że grzyby zawsze zbieramy w "swoich" miejscach. Ja nie straciłam węchu, smaku, grzyby podsmażam krótko-robię to od wielu, wielu lat....co u licha???
Czy ktoś z Was też to zauważył w tym roku???
Link do komentarza
Cytat

Jakoś nie zauważyłam .... chociaż byłam tego roku pare razy w krzakach na grzyby i potem je przyrządzałam. Nie wiem, może mi coś omsknęło.


A co Ty w tych krzakach robiła a? icon_biggrin.gif Z tego co mi wiadomo to grzyby rosną w lesie wśród drzew icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

Jakoś nie zauważyłam .... chociaż byłam tego roku pare razy w krzakach na grzyby i potem je przyrządzałam. Nie wiem, może mi coś omsknęło.



Albo nam coś kubki smakowe i receptory węchowe "przymuliło" icon_razz.gif

Cytat

A co Ty w tych krzakach robiła a? icon_biggrin.gif Z tego co mi wiadomo to grzyby rosną w lesie wśród drzew icon_razz.gif



Jak to ?Nie wiesz?W krzaki się chodzi na maślaki icon_lol.gif icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Zrobiłam tradycyjnie -w śmietanie.Myślałam,że tylko ja mam jakoś przymulone zmysły,ale wszyscy domownicy potwierdzili że grzyby .....prawie nie mają smaku!
Czy ktoś z Was też to zauważył w tym roku???


Z ogromna niestety przykrością - potwierdzam.
Aromat jakiś bardzo mdły, a smak... niby grzybowy, ale jakiś taki jak z torebki. icon_neutral.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...