Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Dzisiaj przeprowadzka - nareszcie !!!!!!

Recommended Posts

Cytat

PO kilku latach zmagań na placu boju, dzisiaj zaczynam przewozić swoje szpargały do nowego domu.

Jeszcze nie wszystko jest zrobione, ale decyzja zapadła i dzisiejsza noc już będzie w nowym miejscu.

No to gratulacje icon_biggrin.gif icon_exclaim.gif
Pakuj wszystko do auta i wio icon_mrgreen.gif

Ja też się tak przeprowadziłem i też w sobotę, kilka ciuchów,jakieś kosmetyki i na nowy domek.Wszystko przewoziłem corsą icon_biggrin.gif ale ja miałem ponad dwa kilometry do nowego domku.Potem jeszcze dokańczałem i dalej dokańczam,ale jestem na swoim i to się liczy icon_exclaim.gif
Cytat

Ja właśnie obróciłam już 2 razy swoim fordkiem ka / odległość ok. 3 kilometry/

Podstawowe rzeczy transportuję.
Na reszte przyjdzie odpowiednia pora.

Normalnie wszystko tak jak u mnie icon_biggrin.gif
Ka to nic nie większe od Corsy a i odległość taka sama, nie podawaj nazwy miejscowości bo boją się że też ta sama będzie icon_lol.gif
Cytat

Na pewno nie ta sama, daję głowe icon_biggrin.gif

Dzisiaj będzie otwarty koniaczek, który dostaliśmy w dniu zakupu działki.

Czekał cierpliwie te kilka lat na nasze wprowadziny

Ja miałem dębowa w ładnej drewnianej skrzyneczce i też czekała na okazje wprowadzenia, ale miała pecha i wcześniej ją dopadłem icon_biggrin.gif Tak ,że na wprowadzenie była wódeczka żubróweczka i winko dla pań.
Cytat

Trochę starszy temat, bo minęło ciut czasu, ale powiedz jak sie mieszka ? icon_smile.gif

Jakby się miało źle mieszkać w domu który 5 lat w trudzie czoła się stawiało icon_smile.gif
Impreza na wprowadziny zrobiona, nowi sąsiedzi na nią byli zaproszeni .... wszyscy nazajutrz na ból głowy narzekali icon_lol.gif

Cytat

dużo szczęścia w nowym domku, stokrotko icon_biggrin.gif

Dziękiję ....

Jeszcze nie wszystko mamy porobione, piętro nie ruszone, zasłonek/rolet brak, ogród aż płacze by się nim zająć .... ale miejmy nadzieję, że i to damy rade zrobić

Pewnie będę się jeszcze przeprowadzała jakiś czas, bo na starym miejscu jeszcze trochę rupieci zostało.

Stare mieszkanie trzeba wysprzątać, doprowadzić do jako-takiego wyglądu i ... zdać.

Porozwiązywać stare umowy z dostarczycielami mediów. nowe umowy mam już podpisane.

Ale cieszę się ogromnie, że już jestem "na swoim"

Cytat

Jakby się miało źle mieszkać w domu który 5 lat w trudzie czoła się stawiało icon_smile.gif
Impreza na wprowadziny zrobiona, nowi sąsiedzi na nią byli zaproszeni .... wszyscy nazajutrz na ból głowy narzekali icon_lol.gif

Tak pytam, niekoniecznie miałam na myśli, ze może się źle mieszkać icon_smile.gif Wręcz przeciwnie icon_smile.gif
  • Lubię to 1
Cytat

Jeszcze nie wszystko mamy porobione, piętro nie ruszone, zasłonek/rolet brak, ogród aż płacze by się nim zająć .... ale miejmy nadzieję, że i to damy rade zrobić

Ja się wprowadziłem na początku maja, a gołe żarówki (jak to u elektryka) wiszą nadal... Gratulacje i powodzenia!
  • Lubię to 1
Cytat

Ja się wprowadziłem na początku maja, a gołe żarówki (jak to u elektryka) wiszą nadal... Gratulacje i powodzenia!

nie ma sie czym chwalić - ja pierwsze wyroki odnośnie zbudowania autostrady za oknem miałem w 2002roku - a ona w 2013 oddana do użytkowania i przelotowa aż huczy icon_biggrin.gif
  • Lubię to 1
Cytat

Pamiętasz co sie przyśniło na nowym miejscu pierwszej nocy? podobno sie sprawdza.....

pierwsza noc było po zakrapianej imprezie ... więc nie pamiętam co mi się tam śniło icon_mrgreen.gif

Cytat

No i dziecko - też podobno - często się przytrafia (o nowy mówię, o nowym)
Jak u Ciebie? icon_smile.gif

Nie, dziękuję ... dwa dziecka już mam - WYSTARCZY !

Dziękuję wszystkim za życzenia powodzenia w nowym miejscu
Cytat

Ja się wprowadziłem na początku maja, a gołe żarówki (jak to u elektryka) wiszą nadal...

Bo jak to mówią,szewc bez butów chodzi icon_biggrin.gif

Cytat

Nie, dziękuję ... dwa dziecka już mam - WYSTARCZY !

A co masz? Ja mam dwie dziurki i teraz intensywnie pracuje nad synem icon_biggrin.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Ale może da się ją przearanżować tak, aby wejście przestawić bliżej  nośnej ściany, TV przestawić na ścianę od sąsiedniego pokoju, kanapę w "salonie" przy obecnym wejściu do łazienki...
    • Wykonanie szprycu a wstępne schniecie to było kilka godzin( scierał sie), dzis juz mija 7 dzień (szpryc trzyma sie ładnie i nie odpada). Temperatura podczas nakładania to 8°C .Podczas wiązania temperatura to 8°C w ciągu dnia i 3°C w nocy (przez dwa dni) w kolejnych dnia temperatura spadła do 2°C w ciągu dnia i -1°C w nocy. Do szprycu użyłem zwykłego piasku oraz cement firmy gorażdże 325. Teraz musze nałożyć zaprawe tynkarska tylko temperatura jest ujemna ale w za kilka dni ma sie troszkę ocieplić ( około 4°C w ciągu dnia oraz około zera w nocy) i właśnie wtedy myślałem nałożyć tynk. Ale czy to nie odpadnie? 
    • Myślę żeby wstawić 1,5m ściankę działową w kuchni od lewej ściany (zaczynała by się między drzwiami do ganku a oknem) żeby wizualnie podzielić przestrzeń
    • Dzień dobry. Na trwałość blachodachówki przede wszystkim ma wpływ zastosowana powłoka ochronna. Stosowana blacha stalowa jest zabezpieczona obustronnie warstwą cynkową na którą naniesiona jest właśnie warstwa ochronna. Najlepszą aktualnie stosowaną powłoką zabezpieczającą przez Blachy Pruszyński jest powłoka poliuretanowa PURMAT® w wersji z wykończeniem matu gruboziarnistego lub PURLAK® połysk. Na PURLAK®/PURMAT® udzielana jest gwarancja 30/50 lat. - GWARANCJA ESTETYCZNA na 30 lat obejmuje: • Stan powłoki organicznej, która będzie przylegać do blachy, nie będzie pękać ani rozwarstwiać się, wyłączając drobne rozwarstwienia na brzegach ciętych (również fabrycznych). • Powłoka organiczna nie będzie zmieniać nasycenia koloru w stopniu znacznym, nierównomiernym pod warunkiem jednakowego oddziaływania warunków atmosferycznych na całą powierzchnię powłoki. - GWARANCJA TECHNICZNA obejmuje brak uszkodzeń w wyniku korozji powstającej od środka rdzenia blachy i wystąpienie dziury w gładkiej powierzchni produktu. Opis wszystkich dostępnych powłok dostępny jest na stronie internetowej Blachy Pruszyński: => https://pruszynski.com.pl/powloki-ochronne.php W ofercie blachodachówek Blachy Pruszyński posiada duży wybór produktów. => Blachodachówki panelowe: https://pruszynski.com.pl/blachodachowki-panelowe.php => Blachodachówki cięte na wymiar: https://pruszynski.com.pl/blachodachowki.php Szczególnie wartymi zainteresowania są w blachodachówkach panelowych: - FIORD - REN panelowy - PŁASKA i PŁASKA Plus które wprowadzone zostały na potrzeby nowocześnie projektowanych domów.
    • Czyli powinno być ok. Dziękuję za pomoc.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...