Skocz do zawartości

Koszt budowy domu - projekt z137


Recommended Posts

Witam
Jako że przesiedziałem już w internecie wiele godzin i nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi to postanowiłem założyć ten temat.

Jestem zainteresowany budową domu z pracowni z500 - projekt z137 (126m2) z dodatkowym garażem przyklejonym do ściany domu.

http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/8383-z137.html

Proszę Was o podzielenie się Waszymi opiniami na temat kosztu budowy tego domu. Pracownia z500 wycenia go na +/- 240tys ale coś mi się nie wydaje...

W chwili obecnej posiadam 350tys , czy w tej kwocie jest szansa wybudować ten dom (w Warszawie) i w pełni wykończyć parter? (piętro chciałbym zostawić nie wykończone i zrobić to za 4-5lat)

Będę ogromnie wdzięczny za wszystkie opinie!

Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

W chwili obecnej posiadam 350tys , czy w tej kwocie jest szansa wybudować ten dom (w Warszawie) i w pełni wykończyć parter? (piętro chciałbym zostawić nie wykończone i zrobić to za 4-5lat)

Będę ogromnie wdzięczny za wszystkie opinie!

Pozdrawiam




Jeden z tą kwotą wejdzie i wykończy wszystko a drugiemu nie uda się nawet zamieszkać. Dlaczego ? bo pierwszy będzie miał sporo umiejętności w budowlance a drugi będzie tylko patrzył jak inni pracują icon_smile.gif

Ile włożysz swojej pracy tyle zaoszczędzasz, rodzaje użytego materiału też mają znaczenie przy kalkulowaniu kosztów itd. Możesz podzwonić i popytać ile za poszczególne etapy budowy biorą na Twoim terenie, będziesz miał zarys kosztów.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Witam
Jako że przesiedziałem już w internecie wiele godzin i nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi to postanowiłem założyć ten temat.

Jestem zainteresowany budową domu z pracowni z500 - projekt z137 (126m2) z dodatkowym garażem przyklejonym do ściany domu.

http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/8383-z137.html

Proszę Was o podzielenie się Waszymi opiniami na temat kosztu budowy tego domu. Pracownia z500 wycenia go na +/- 240tys ale coś mi się nie wydaje...

W chwili obecnej posiadam 350tys , czy w tej kwocie jest szansa wybudować ten dom (w Warszawie) i w pełni wykończyć parter? (piętro chciałbym zostawić nie wykończone i zrobić to za 4-5lat)

Będę ogromnie wdzięczny za wszystkie opinie!

Pozdrawiam



około 160m2 po posadzce x 1800zł/m2 = 288.000 zł netto stan deweloperski
wykończenie od 500zł/m2, górna granica zależy od wyobraźni
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...