Skocz do zawartości

Kosztorys łazienki przy sypialni za 5 tys. zł


Recommended Posts

Zastanawiam się czyj to projekt? Chyba studenta, bo w tej cenie łazienki nie będzie. W oświetleniu zawarty jest tylko jeden kinkiet na całą łazienkę - "ciekawe"... Poza tym jeśli nie ma brodzika pod płytki trzeba przygotować/kupić specjalną konstrukcję... eh a do tego robocizna, elektryka, hydraulika, kleje, fugi, zaprawy i 5.000zł to jedynie nieco śmieszne marzenie...
Link do komentarza
Cytat

Poza tym jeśli nie ma brodzika pod płytki trzeba przygotować/kupić specjalną konstrukcję... eh a do tego robocizna, elektryka, hydraulika, kleje, fugi, zaprawy i 5.000zł to jedynie nieco śmieszne marzenie...


Kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem?
Wyraźnie napisano:
Cytat

Według naszego kosztorysu materiały na jej wykończenie będą kosztować do 5 tys. zł.


Widziałeś w tekście gdzieś sformułowanie - "koszt budowy/koszt całkowity wykończenia".
Za to jak byk stoi że
Cytat

W wariancie kosztorysu łazienki do 5 tys. zł, bazujemy na pomieszczeniu uwzględnionym w projekcie


czyli pomieszczeniu przygotowanym na etapie budowy do funkcji jaka ma pełnić, panie arch(itekt?)
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość andrzej
moja łazienka od stanu "na czysto" czyli po poziomowaniu podłogi, położeniu tynków i zamknieciu hydrauliki i elektyrki kosztowała mnie równo 4,300 zł najbardziej zaskoczyła mnie cena płytek na którą zakładałem największe koszty dzięki dyskontom można kupić pierwszy gatunek w świetniej cenie no i odeszły koszty robocizny, bo sam jestem samozwańczym glazurnikiem to nie będę zatrudniał fachowca "kto to panu tak spierdzielił"
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...