Skocz do zawartości

system solbet smart


Recommended Posts

Cytat

skoro trzyma - to klej, co tu się zastanawiać, oblepisz to płytkami?
a jak ogarniesz tą konstrukcję, bo to mnie ciekawi?


Jeszcze nie podjalem tematu, napisze, jak bede mial czas pomyslec.

Cytat

Dla świętego spokoju zwiesiłbym te półki na prętach metalowych (bloczek nawiercony "centrycznie", nawiercenie w ścianie, w środek pręt) i "wzmocnił" tym klejem.

A musisz mieć te półki - no chyba, że nie lubisz tej osoby, która będzie to sprzątać icon_cool.gif



A gdzie stawiac wszystkie kosmetyki, szczoteczki cyfrowe i analogowe, mydla, golarki, szampony itd. itp. w trakcie, przed i po uzytkowaniu? Nie wszystko sie chowa zawsze do szafeczki (ktora nota bene tez musze wykonac w tej technologii, bo zonie sie nie podobaja kupne) i nie wszystko sie tez zmiesci na umywalce, czy wannie podczas uzywania.

Obecnie mam taka szafeczke (wlasnej roboty) i poleczke w mieszkaniu:



Cytat

Ps. Dla jasności, to takie połączenie "kołkowe" jak w meblach (tyle, że kołek metalowy).


Tego nie skumalem... Jakie polaczenie kolkowe w meblach??
Link do komentarza
Cytat

Mam jeszcze poltora tuby i nie mam na co zuzyc, a w sklepie nie chca mi przyjac zwrotu ;)


Nie dziwi mnie fakt ,że nie chcą przyjąć pól tuby icon_biggrin.gif Jeżeli zostało to spoko możesz użyć. Tylko najpierw trzeba umocować kołek w ścianie i poczekać aż klej zwiąże a potem w półce.
Link do komentarza
Cytat

To znaczy tej calej tuby nie chca przyjac icon_smile.gif

A nie wiecie, czy da sie kupic koncowki mieszajace do kotwy chemicznej?


To co to za sklep? Aby towar został przyjęty musisz posiadać paragon lub fakturę i towar nie może nosić śladów użytkowania.
O ile dobrze pamiętam to takie końcówki widziałem chyba w Casto lub Obi.
Link do komentarza
Cytat

Sklep, jak sklep - nie ma obowiazku przyjecia zwrotu, a do tego minelo pare miechow od zakupu.


Nie wiem jak to z punktu prawa wygląda ,ale ja kilka razy robiłem zwroty i nikt łaski mi nie robił aby towar przyjąć i pieniążki zwrócić.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...