Skocz do zawartości

Kafelkowanie balkonu


Felsum

Recommended Posts

Witam!
Mam taki problem. Chcę wykafelkować balkon ale nie wiem czy mam zacząć kafelkować od ściany czy od środka i po jakim czasie można wejść na kafelki. W tej materii jestem całkiem zielony więc proszę o jakiś poradnik. Zakupiłem płytki tego formatu -> http://www.cmb.com.pl/uploads/Dzia%C5%82%2...C5%82ogi/07.jpg i chcę je położyć w karo.
Dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ok a jest jakiś poradnik to by mi bardzo pomogło.


Jest, bardzo dużo w necie na ten temat ,ale nie rozumiem jednego,nie masz zielonego pojęcia, na pewno i narzędzi też nie masz i na dodatek jeszcze chcesz kłaść w karo to życzę Ci powodzenia w dążeniu do celu i spieprzenia materiału.
Link do komentarza
Cytat

Jest, bardzo dużo w necie na ten temat ,ale nie rozumiem jednego,nie masz zielonego pojęcia, na pewno i narzędzi też nie masz i na dodatek jeszcze chcesz kłaść w karo to życzę Ci powodzenia w dążeniu do celu i spieprzenia materiału.


Tu się zdziwisz bo narzędzia mam icon_razz.gif ,a materiału nie "spieprzę" ,a ten przecinek bez spacji aż razi po oczach.

Cytat

Jest, bardzo dużo w necie na ten temat ,ale nie rozumiem jednego,nie masz zielonego pojęcia, na pewno i narzędzi też nie masz i na dodatek jeszcze chcesz kłaść w karo to życzę Ci powodzenia w dążeniu do celu i spieprzenia materiału.


Tu się zdziwisz bo narzędzia mam icon_razz.gif ,a materiału nie "spieprzę" ,a ten przecinek bez spacji aż razi po oczach.
Link do komentarza
Cytat

Tu się zdziwisz bo narzędzia mam icon_razz.gif ,a materiału nie "spieprzę" ,a ten przecinek bez spacji aż razi po oczach.


Tu się zdziwisz bo narzędzia mam icon_razz.gif ,a materiału nie "spieprzę" ,a ten przecinek bez spacji aż razi po oczach.


Pewnyś siebie ,to po co pytasz ,sorki kto pisał że jest zielony icon_smile.gif Życzę Ci jak najlepiej ,ale jakbyś nie wiedział to w karo i jeszcze przy takich płytkach to nie lada wyczyn a Ty sądzisz ,że poczytasz ,pooglądasz i siup płytki położone będą.
Jeszcze co do narzędzi ,narzędzia a narzędzia to tez jest różnica.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...