Skocz do zawartości

Fajny pomysł na aranżację ściany


przybysz

Recommended Posts

Żona odziedziczyła po dziadkach piękne obrazy, które chcielibyśmy powiesić w złotych ramach w salonie. Ponieważ chcemy żeby jedna ściana była wyjątkowa, szukamy pomysłu. Byliśmy na wakacjach w Ustroniu Morskim i tam, w jednej z restauracji znalazłem to czego szukałem. Dołączam zdjęcie. Gdzie można zamówić coś podobnego na ścianę?

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

[...] ściana była wyjątkowa, szukamy pomysłu. Byliśmy na wakacjach w Ustroniu Morskim i tam, w jednej z restauracji [...]


I to będzie wyjątkowa ściana icon_eek.gif I jeszcze z obrazami w złotych ramach icon_eek.gif ??? Masz eksponować obrazy, czy ścianę icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

I to będzie wyjątkowa ściana icon_eek.gif I jeszcze z obrazami w złotych ramach icon_eek.gif ??? Masz eksponować obrazy, czy ścianę icon_rolleyes.gif



I obrazy i ścianę. Ogólnie myślimy o czerwonej cegle na ścianie, to jest tylko taka inspiracja.

Myślicie, że lepiej kupić to w sklepie budowlanym czy jednak zamawiać u producenta?
Link do komentarza
Cytat

HEHE "To" to zapewne ten kamień dekoracyjny.
A co do kupna to zobacz co Ci się bardziej opłaca. U producenta może być taniej, ale z kolei koszta transportu mogą dużo wynieść. I co to w ogóle za producent ?
Bo TV chyba Samsung o ile dobrze widzę w tej miniaturce :P



Tak, dokładnie chodziło mi o kamień dekoracyjny. Nie wiem jaki producent, może coś podpowiecie bo ja się nie znam na tym kto produkuje to lepiej, a kto gorzej...

Telewizor w domu mam trochę inny ;)
Link do komentarza
Cytat

Ja tam się nie znam, ale jak się chce eksponować obrazy, to gładka ściana, pomalowana na neutralny kolor, bo w końcu to ma być tylko tło do powieszonych obrazów.
Po mojemu taki komplet i taka ściana i takie obrazy do kupy to nie będzie dobrze wyglądało.
Ale ja się nie znam... icon_neutral.gif



się nie zna, ale mądrze gada... dać Jej wódki? :scratching: icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
Deski, zwłaszcza mocno rozbielone ub poszarzane, z mało wyrazistym rysunkiem słojów, nie będą przytłaczającym elementem dekoracji. Odradzam malowanie kryjące - wówczas traci się feket deski, nie wiadomo czy to plastikowe panele czy drewno.

Ciekawym rozwiązaniem byłby panele drewniane STEGU.
Jak wolisz skandynawski (duński) minimalizm, to zamiast rustykalnych w odbiorze desek na ścianie mozna położyć duże tafle sklejki brzozowej lub dębowej.

Inspiracje:







panele stegu:


Jeśli moje rady były pomocne, poprosze o plusik icon_biggrin.gif Edytowano przez Elfir (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Kamień dekoracyjny nie musi być przesadnie "barokowy" w swoim projekcie. Ja na swojej ścianie położyłem kamień Jura, fakt, przeznaczony do nowoczesnych wnętrz. Ale myślę, że są i takie kamienie, które można z powodzeniem potem pokryć obrazami ściennymi, zresztą na zdjęciu autorki kamień wypełnia całą ścianę, więc takie pokrycie zmienia perspektywę. Takie jest moje zdanie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...