Skocz do zawartości

Biobidet


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Biobidet to taki sam slogan reklamowy jak wegiel ekogroszek.Co jest ekologicznego w ekogroszku tego nikt nie wie



marketing, marketing, marketing ... i nic wiecej. Teraz określenie "bio" lub "eko" jest modne więc wszyscy wciskają taki przedrostek do swoich produktów ... Jeszcze trochę i będziemy mieszkać w ekodomach, myć się rano w ekołazience, załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne w biokiblu i myć zeby ekoszczotką ... pracować w ekofabryce i jeździć do niej biomobilem ... MASAAKRA ...
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesiące temu...
No dzięki wielkie "... w tylnej cześć urządzenia znajduje się dysza do mycia ciepła lub zimną wodą icon_eek.gif :mroz: :mroz: :mroz: :mroz: . I dlatego dzięki wielkie za mycie zimna wodą ważnych części ciała. Poza tym tak myślę nie każdy ma recyrkulacje cuw. i co zanim ta woda ciepłą doleci do tego przybytku to mi odpadnie to i owo wraz zębami.
Link do komentarza
Cytat

No dzięki wielkie "... w tylnej cześć urządzenia znajduje się dysza do mycia ciepła lub zimną wodą icon_eek.gif :mroz: :mroz: :mroz: :mroz: . I dlatego dzięki wielkie za mycie zimna wodą ważnych części ciała. Poza tym tak myślę nie każdy ma recyrkulacje cuw. i co zanim ta woda ciepłą doleci do tego przybytku to mi odpadnie to i owo wraz zębami.



icon_smile.gif nie odpadnie icon_smile.gif W standardowym bidecie ciepła woda pojawi się dokładnie po tym samym czasie. Siła strumienia wody w bidetotoalecie jest regulowana więc nie musisz odkręcać wody na maksa dopóki ciepła nie spłynie.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...