Skocz do zawartości

Pokój z wnęką


mo_nic

Recommended Posts

Kończymy z mężem remont, nie mamy pomysłu na aranżację "dużego" pokoju. Z racji że pokój jest mały położyliśmy białą tapetę z delikatną fakturą, na podłodze bukowy parkiet. Oto kilka elementów mebli które wybraliśmy jako pierwsze (ale chyba nic z tego nie wybierzemy), stworzyłam dość prymitywny plan ale za nic mi się to nie podoba :/ W IKEI bardzo podoba mi się system BESTA stworzyłam kilka propozycji, może jakieś sugestie? Nie bardzo ogarniam te wszystkie dodatki (szuflady, półki, drzwiczki). Zastanawiam się tylko czy ten zestaw BESTA będzie pasował co szarej kanapy (inna niż na zdjęciu ale kolor zbliżony) i stołu z IKEI BJURSTA






























Link do komentarza
Cytat

Szczerze?

To żadna z tych szafek nie powala na kolana.

Przedstawione propozycje żadnym sposobem nie pasują do całości.


Na początek wybierz sobie np. zestaw mebli/szafek i do tego zestawu próbuj dopasować reszte.

Taka moja propozycja



Te pierwsze szafki w kolorze sosny nijak pasują do takiego układu pokoju, też tak uważam.
Zastanawiam się już ostatecznie nad kombinacją BESTA
Link do komentarza
Cytat

A może we wnęce gdzie planowałaś stół dasz jakiś narożnik, w miejscu kanapy ów stół a szafki tam gdzie były. /zakładam, że drzwi wejściowe są o szerokości 95 cm/



Wstępnie planowaliśmy wstawić tam narożnik jednak pojawił się problem z ustawieniem telewizora. Będzie na jednej ze ścian więc musiałby być mocno przekręcony w stronę wnęki icon_smile.gif

Cytat

Jakbym miała już wybierać z proponowanych opcji, to wzięłam nr. 15



Myślałam też o podwieszeniu szafek, może nie będą wyglądać na takie ciężkie.
Link do komentarza
Cytat

Opcja nr 12 także jest w porządku,myślę ze to tylko kwestia przyzwyczajenia oraz konkretnie stylizacji,aranżacji naszego pokoju dziennego. Minęło trochę czasu,więc może dasz znać na jaką wersję ostatecznie się zdecydowaliście?



Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła gdyż remont się trochę przeciągnął ale nie powiem żebym cały czas nie myślała o tych meblach icon_confused.gif mam już trochę bardziej skonkretyzowane elementy, niedługo pokażę icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...