Skocz do zawartości

Wylewki w pokojach


Recommended Posts

Witam,

Szukam już jakiś czas sposobu na wykonanie wylewek betonowych w 2 pokojach na parterze, ale w sposób jak najmniej inwazyjny w otoczenie. Po prostu otoczenie domu jest już zrobione a przydało by się zrobić teraz te wylewki.

Wydaje mi się że widziałem gdzieś metodę podobną do wylewania betonu z gruszki, tyle że wprowadzana wężem do środka ale nie mogę znaleźć jak to się nazywa. Ewentualnie czy są jakieś inne sposoby na wykonanie tego.
Link do komentarza
Myśę, że mieszarka miksokreta nie powinna otoczenia domu Ci zniszczyć, a rurę tłoczącą da się wprowadzić przez drzwi wejściowe i korytarz, jeśli miałaby zniszczyć Ci kwiatki pod oknami...
Dom jest podpiwniczony? Jeśli nie, to czy masz przygotowany podkład pod wylewkę? Odpowiednią izolację od gruntu, jakąś folię, podsypkę, izolację termiczną?
Link do komentarza
Cytat

Podpiwniczania nie ma, na razie to są stare deski na podłodze, pod nimi wysypany jest podobno haś.


Co to ten haś icon_biggrin.gif
Jeżeli chcesz robic wylewki to te deski muszą zniknąć a wraz z nimi i legary bo zapewne tam są.
Następnie w zależności od wysokości dziury jaka zostanie po usunięciu starej podłogi musisz ją podnieść do odpowiedniej wysokości za pomocą np. piasku i izolacji termicznej oraz przeciw wilgotnościowej.
Dopiero po tych wszystkich zabiegach możesz wzywać miksokreta.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...