Skocz do zawartości

Glazurnik z Piaseczna układający płytki z wielką pasją!


Recommended Posts

Jestem glazurnikiem z wieloletnim stażem. Potrafię perfekcyjnie ułożyć wszelkiego rodzaju płytki w łazienkach lub innych pomieszczeniach (w karo, prosto, w cegiełkę). Układam glazurę we wszystkich rozmiarach od najmniejszego aż po kafle wielkoformatowe. Na życzenie Klienta wykonuję półki, blaty i inne konstrukcje z płytek ceramicznych. Tworzę obudowy brodzików i wanien. Płytki szlifuję na kąt czterdziestu pięciu stopni.

O wyjątkowej staranności oraz wysokiej jakości wykonywanej przeze mnie pracy świadczą zdjęcia z realizacji na mojej stronie: http://www.finishuj.pl/galeria-wnetrz

Każde zlecenie realizuję z dużym zaangażowaniem, dbając o oszczędność czasu i pieniędzy moich Klientów, gwarantując wysoką jakość usług przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, uwzględniając preferencje i wymagania Klienta.

Zapewniam szeroki wachlarz usług remontowych oraz kompleksową obsługę zarówno w zakresie remontów starych mieszkań, jak i wykańczania nowych lokali mieszkalnych: układanie glazury ściennej i podłogowej, biały montaż, równanie i malowanie ścian, wylewki, układanie paneli, prace hydrauliczne itd.

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie, korzystając z moich usług mogą mieć Państwo pewność, że nasza współpraca będzie przebiegała sprawnie i fachowo.

Zapraszam do współpracy!

Paweł Gugała
Kom. 515 966 458
gugala.pawel@wp.pl
Czeladnik Rzemieślnik Glazurnictwa


ax78.jpg
yg2n.jpg
sv8u.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...