Skocz do zawartości

Lista Lista Mandaryna Mandaryna ... czas zapisów do 24 września!


Recommended Posts

No cóż , kochani .
Ja się wahałam jeszcze do wczoraj , mój wyjazd na zlot był pod dużym , rzekłabym nawet ogromnym znakiem zapytania.
Ja też nie mam łatwej sytuacji tym razem : ani w pracy , ani finansowej , ani ogólnej .

Przyjaźń , tak wieloletnia jak nasza , forumowa jest wymagająca icon_biggrin.gif . Tak ma , ale cóż - warto icon_wink.gif . Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Jest jeszcze coś takiego jak "serce matki".

Pamiętam, jak jedna z moich koleżanek mówiła, że nie pojedzie na wyjazdową imprezę, bo nie chce zostawiać dziecka samego. I gra - tyle, że to dziecko miało 17 lat (normalne). icon_biggrin.gif


Haha... Tu raczej o pilnowanie chodziło... No weź zostaw 17latka w domu na weekend. To strach wracać; chata zdemolowana, smrodek po alkoholowych wywarach, a to i tak wersja optymistyczna icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

To na 1.000.000.000.000.000.000 (%) do potęgi n-tej, chodziło tylko i wyłącznie o "serce matki" icon_biggrin.gif



nie no kurcze - patrząc na wiek nastolatka - 17 lat , to już nadmierna nadopiekuńczość mamy icon_eek.gif

choć ja , zostawiając dziecko w wieku lat 17 bałabym się właśnie nadmiernego imprezowania i demolki w domu .... aczkolwiek jakimś cudem jak imprezowała w ten sposób moja starsza podczas nieobecności , to po powrocie porządek był większy niż przed pozostawieniem pociechy , łącznie z pomytymi podłogami - znaczy impreza była bardzo udana icon_lol.gif
Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

dobrze, że zajrzałem, to jutro trza mi jechać (nie za tydzień)


;)



no weź nie stresuj icon_razz.gif icon_biggrin.gif


Cytat

@##$%*@##@@!!!

Qrrrrra ..... nie jadymy ......







Cytat

.... nie jadymy kole połednia, jak planowalimy. Mus mnie jutro do roboty ... do piętnastej ... znów - kurza dusza - na noc zalecimy.
Wciórności!!!!!!





żesz mało na zawał nie zeszłam :ranting:
nie przejmuj się .... ja też będę wieczorkiem z cieszkami , kole 19, 20 ...
Link do komentarza
Cytat

Ale Baru mnie tu dzwoniła przed chwilą i posłużyła się takim argumentem - "za 24 godziny ...." ... i jakoś się tak .. mniej przejmuję.


Hehehehehehe... Czasem jednak się przydaję icon_lol.gif

Ja do 16-stej w robocie, potem szybkie zakupy, coś zjeść, wpakować zadek do auta i wiooo! Sprawdziłam na mapie googlowej i mię powiedziała, że do Ulanowa łode mojej wiesi jest jeno 60km.
Do zobaczenia!! :yahoo:
Link do komentarza
Cytat

No cóż, Prezes... Są tacy, którzy mają jeszcze bliżej...
I są też tacy, którzy na złot nie przyjadą :(.




Cytat

nie mądruj się - dobra - i nie dyskredytuj! icon_smile.gif



ależ prawda w oczka kole , ależ kole icon_razz.gif

tak myślę .... niech kto może zabierze jakieś płyty z muzyką - coś tam mam na płytach , ale nie wiem czy do gustów przypadnie icon_biggrin.gif


Cytat

Przyjedzie kto po mię?



chyba .... Rysiu? icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

I ja dotarłam już jakiś czas temu ... dziękuję wszystkim za super zabawę , Bożence i Piotrowi extra podziękowania za transport icon_smile.gif .

FOTY CHCEM !!!!!
Aparatu niet u mnie tym razem , ale inni robili foty , chętnie pooglądam icon_smile.gif



indywidualnie dziękować nie będę, bo zaraz opierdziel dostanę icon_biggrin.gif
ale foty...hmmmmm
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...