Skocz do zawartości

Lista Lista Mandaryna Mandaryna ... czas zapisów do 24 września!


Recommended Posts

Niech to szlag, psia krew i wszystkie inne Polskie choroby!

Właśnie dzisiaj dowiedziałem się, że najprawdopodobniej w terminie spotkania będę musiał być gdzieś indziej...
Dlatego zgłaszam - że nie dojadę, co mnie napawa niemałym smutkiem...

Ale..
Może...
Czasu trochę jest to może jakoś przesunę to, co muszę.
Jakby co to gdzieś przewaletuję. Dużo spać się nie będzie , jak zwykle.
Jeszcze nadziei kompletnie nie tracę, ale na wszelki wypadek trza mnie skreślić z pewniaków.

Adam M.
Link do komentarza
Cytat

Niech to szlag, psia krew i wszystkie inne Polskie choroby!

Właśnie dzisiaj dowiedziałem się, że najprawdopodobniej w terminie spotkania będę musiał być gdzieś indziej...
Dlatego zgłaszam - że nie dojadę, co mnie napawa niemałym smutkiem...

Ale..
Może...
Czasu trochę jest to może jakoś przesunę to, co muszę.
Jakby co to gdzieś przewaletuję. Dużo spać się nie będzie , jak zwykle.
Jeszcze nadziei kompletnie nie tracę, ale na wszelki wypadek trza mnie skreślić z pewniaków.

Adam M.



Adasiu - nie trać nadziei , kombinuj, załatwiaj , olewaj wszystko inne .... musisz się z nami spotkać, trzymam w rezerwie miejsce dla Ciebie ....
nie może Ciebie zabraknąć , co to za zlot bez Sowy ???!!! icon_wink.gif
http://www.youtube.com/watch?v=XFsELepXEcc


Cytat

zajebiście...

jak tak dalej pójdzie to czuje że zlot będzie jednym z lepszych patrząc na frekwencję icon_smile.gif



frekwencja ostatnio systematycznie spada na zlotach jesiennych - na zimowych i letnich jest zdecydowanie lepiej .... to może po prostu zrezygnujemy w tych jesiennych od następnego razu? Albo zmienimy formę na niezobowiązujące spotkanie w Warszawie czy innym Krakowie - zarezerwować sobie nocleg w jakimś hostelu, spotkać się całonocnie w pubie i tyle ....
sama nie wiem .... warto rozważyć , bo faktycznie frekwencja mizerna - zloty są trzy razy do roku , nie wierzę że nie można sobie wygospodarować tego jednego weekendu raz na 4 miechy .... czyli się nie chce - a skoro się nie chce , to po co przepłacać? icon_razz.gif
może też być problem z finansami, wtedy tym bardziej można kulturalnie przy piwku stadnie przysiąść czasem w jakimś ogólnodostępnym miejscu razem i finito... bez kosztów pobocznych , tylko płacąc za nocleg...
teraz zostało kilkanaście osób na liście - osoby które wezmą udział poniosą większe koszty - np. koszt sali jest do podziału....
warto rozważyć na przyszłość....

żeby nie było - ja się bardzo cieszę ze spotkania, ale coś mi się widzi że to będzie ostatnie jesienne w tej formie - bo szkoda mojego zachodu i waszej kasy ....
od przyszłego roku możemy poprzestać na dwóch rocznie : letnim i zimowym - może tak będzie lepiej ... icon_rolleyes.gif
jeśli ktoś się chce wypowiedzieć- zachęcam ....
póki co przekazuję listę do Ośrodka ...
Link do komentarza
Należy dostosować warunki do potrzeb.
Ten ośrodek jest zbyt duży.
Trzeba znaleźć coś takiego jak u Pani Teresy - agroturystykę, schronisko, "pensjonat".
Nawet bez żarełka - damy radę.
Byleby była "świetlica" lub duży pokój dla Stanisława. icon_biggrin.gif

U mnie (na tym terenie) jest takich obiektów multum (no ale lokalizacja zbyt daleka dla większości icon_rolleyes.gif ) - pewnie w innych rejonach jest podobnie.

Link do komentarza
Cytat

Należy dostosować warunki do potrzeb.
Ten ośrodek jest zbyt duży.
Trzeba znaleźć coś takiego jak u Pani Teresy - agroturystykę, schronisko, "pensjonat".
Nawet bez żarełka - damy radę.
Byleby była "świetlica" lub duży pokój dla Stanisława. icon_biggrin.gif

U mnie (na tym terenie) jest takich obiektów multum (no ale lokalizacja zbyt daleka dla większości icon_rolleyes.gif ) - pewnie w innych rejonach jest podobnie.



Jest to jakieś wyjście.
Link do komentarza
Cytat

Rysiu wszystko fajnie tylko chętnych brak

ja jadę pomimo tego że mam 300 km żeby się z Wami spotkać.



Też mi się wydaje , że to kwestia raczej chęci niż czegokolwiek innego.

Cytat

Ciekawe ile osób dojedzie...



Z listy muszą wszystkie , kto nie dojedzie pokryje koszt pobytu przelewem na konto Ośrodka - taka była umowa z Ośrodkiem o czym informowałam na forum.
Dlatego właśnie zaczynam być przeciwna takiej w pełni zorganizowanej formie jak dotąd.
Pomijając wszystko inne - jest to stres dla organizatora bo sprawa wiąże się z finansami. Deklarowana wcześniej ilość osób nie pokrywa się z rzeczywistym obrazem sytuacji.
Link do komentarza
Cytat

Frekwencja ? - a co niezbędne są słupki "oglądalności" ?

Nic na siłę - nawet jak zdecyduje się tylko kilka osób, to warto przybyć - tak uważam.



Ja też uwielbiam się spotykać z tymi wszystkimi pozytywnie zakręconymi ludziskami , ale w takiej sytuacji kiedy została nas garstka, trzeba zmienić formę tych spotkań. Poszukać czegoś innego. Zrobić to inaczej. Tak uważam.
Może faktycznie tak jak proponujesz, Rysiu.
Link do komentarza
Cytat

siem pozwolę nie zgodzić. bo ja chęci mam olbrzymie, ale:

a. odległość
b. 2 małych dzieci
c. rozgrzebana budowa, czyli koszta, koszta, koszta :bezradny:



ad. a - ale ta odległość nie przekracza długości icon_cool.gif , czyli spełniony warunek, aby było przyjemnie icon_mrgreen.gif,
ad. b - są tacy co maja większą ilość dzieci, też małych,
ad. c - nie chwal się, inni też tak mają.

Reasumując chcieć, to móc (czy jakoś tak - na odwyrtkę ?)
Link do komentarza
Cytat

siem pozwolę nie zgodzić. bo ja chęci mam olbrzymie, ale:

a. odległość
b. 2 małych dzieci
c. rozgrzebana budowa, czyli koszta, koszta, koszta :bezradny:



masło maślane icon_smile.gif

a. odległośc? byłaś w PL i 2 tyg dłużej jak byś została włos z głowy by nie spadł a małż z głodu by nie umarł :P

b. to jest do przeskoczenia (rodzice, teście)

c. jaka budowa? Przecie ty tam nic nie robisz a w weekend i tak ci nic nie robią bo jak nie pogoda to coś tam ;)


Link do komentarza
Cytat

siem pozwolę nie zgodzić. bo ja chęci mam olbrzymie, ale:

a. odległość
b. 2 małych dzieci
c. rozgrzebana budowa, czyli koszta, koszta, koszta :bezradny:


To ja też chcę.
a. Nooo ... faktycznie daleko. Rozgrzeszam Cie na równi z CefemPaulem i Ciepłopompym,
b. 2 małych dzieci - tu rozgrzeszenie zależy od kilku czynników, w tym dotyczących kwestii pozycji w jakiej były płodzone,
c. rozgrzebana budowa - phi ..... koszta - no teges .. też raz z tego tytułu nie pojechałem ... no ale tylko raz ..... icon_razz.gif .

Kto jeszcze? icon_biggrin.gif Edytowano przez Trzylwy (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

masło maślane icon_smile.gif

a. odległośc? byłaś w PL i 2 tyg dłużej jak byś została włos z głowy by nie spadł a małż z głodu by nie umarł :P


gdybym została 2 tygodnie dłużej, to by nie miał mnie kto odwieźć. poza tym bilety na prom były zamówione dużo wcześniej, niż padł termin jeśki.

Cytat

b. to jest do przeskoczenia (rodzice, teście)


ta, szczególnie jak się karmi cycem icon_rolleyes.gif

Cytat

Ale On był icon_biggrin.gif


ja pewnie też kiedyś będę icon_razz.gif icon_wink.gif
Link do komentarza
jadę z Cieszkami ,wyjeżdżamy kole 15 , więc na 20 myślę ściągniemy ... strach pomyśleć ileż karniaków będę musiała zapodać żeby szybko dołączyć formą do towarzystwa icon_lol.gif


Zmieniły się koszty z powodu rezygnacji kilku osób.
Na tą chwilę ( i już się raczej nie zmieni) jest tak dla osób które są od piątku do niedzieli :
2 noclegi ze śniadaniami - 110zł
catering sobotni 50zł
koszt sali 300zł podzielone na 16 uczestników to ok. 19zł
RAZEM to 179zł Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...