Skocz do zawartości

JEŚKA 2013 - Wybieramy miejsce i termin


Recommended Posts

Jestem jak najbardziej za Ulanowem!
Jak dla mnie początek października byłby wew som roz icon_smile.gif.
Wrzesień jest dla mnie mocno wyjątkowy ze względów szkolnych razy 4.
Jutro zadzwonię do Retra, o ile sam tu wcześniej nie zajrzy i poproszę go o sprawdzenie możliwości bytowych w "naszym" ośrodku.
Link do komentarza
Mnie pasuje każdy termin pod warunkiem, że nie będzie to sierpień icon_lol.gif

To co ... listę obecności trza zacząć... icon_rolleyes.gif
Ktoś się już zajął opcją cateringu?
Jak z płatnościami? naumiana doświadczeniem sugeruję zbieractwo wcześniej jako gwarant obecności , bo inaczej jak przyjdzie termin zlotu to połowa nie przyjedzie , bo : pogoda do zadka, ciocia ma urodziny, nie chce mi sie doopy ruszyć, goście nawiedzili , aśśśśśe wczoraj na..ebalem i mam kaca ... niepotrzebne skreślić .
Link do komentarza
Cytat

no wywołałam wilka z lasu icon_wink.gif właśnie przed chwilą do Barki pisałam, o Was icon_smile.gif


ja nie wiem jeszcze dokładnie kiedy szkoła mi się zaczyna... będę zaraz dzwonić...




Późną nocą wróciliśmy z wesela i zaraz po powstaniu z martwych zajrzałam na foruma w sprawie Ulanowa.

Przepraszam Barka, że nie odpisałam na smsa, ale jakoś nie było tam sprzyjających po temu warunków. Dopiero w domu, po uzupełnieniu drastycznych braków w ilości snu sprawdziłam rozkład zajęć (który już na szczęście posiadam) i z radością zobaczyłam, że termin mi pasuje :509: :509: :509: :509:


Elutek, Ty musisz przyjechać, może w razie czego na zajęcia poślesz jakiegoś sobowtóra icon_cool.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...