Skocz do zawartości

Pęknięcie ścian pod oknami


rustin

Recommended Posts

To akurat nie przeszkadza drewnu. Gdyby więźba stała z rok to by zaszkodziło na pewno.
Masz przybite deski do krokwi od spodu aby usztywnić je?
Jeżeli nie to dla pewności mógłbyś przybić kilka desek od spodu krokwi wzdłuż nich tzw wiatrownice,a po założeniu pokrycia je się ściąga.
Link do komentarza
Posłuchałem się was i kazałem nie kłaść membrany , narazie nie pada. Wracam za tydzień to będą dalej robić. Nie przykrywam , żadną folią bo już nie zdążę a wcześniej nikt nie wspominał , że trzeba więc już nic nie wymyślę i będzie jak jest.Drewno jest zaimpregnowane borochronem. Może nic się krokwiom nie stanie?
Link do komentarza
Zrobiłeś jak zrobiłeś - Twój wybór.
Ale nie mów że nikt wcześniej nie mówił/pisał o przykryciu/zabezpieczeniu membrany folią icon_lol.gif

Cytat

Zawsze możesz jeszcze osłonic membranę przed słońcem jakąś folią czy tanią geowłókniną, co tam taniej znajdziesz u siebie.
Fakt że dodatkowe koszty i robota, ale jak się inaczej nie da (harmonogram nie pozwala), to lepsze to rozwiązanie niż narażać membranę na silne opalanie na słoneczku.


Link do komentarza
No tak , ale nie było jak czytałem , że deszcz może zaszkodzić icon_smile.gif No nic mam nadzieję , że będzie ok.
Mam pytanie, będą jeszcze murować jedną szychtę pustaka z połówek czy jest sens dawać teraz zbrojenie pod tą szychtę oczywiście tylko na tej szerokości okna co jest? ( dlatego bo zostawili niżej aby żona się zastanowiła czy chce parapet na wysokości z blatem w kuchni czy nie , no i nie chcę więc bedzie wyżej i w każdym oknie podniosą aby było równo wszystkie okna )
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...