Skocz do zawartości

Gdzie zakupię taką wannę?


Recommended Posts

Dzień dobry!

Po latach przeciągania i przekładania w końcu z żoną zdecydowaliśmy się na gruntowny remont naszej łazienki. Glazura i terakota jest już położona. Obecnie jeździmy po sklepach, aby zakupić wannę, umywalkę itp. w internecie znalazłem super wannę, którą chcę zakupić, ale nigdzie w sklepie nie mogę jej znaleźć. Czy wie ktoś może, gdzie kupię taką wanne jak tutaj na zdjęciu?

DSC01446.jpg


Byłem już w kilku sklepach i nigdzie nie mogę znaleźć czegoś podobnego. Proszę o pomoc.

Jerzy
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Dzień dobry!

Po latach przeciągania i przekładania w końcu z żoną zdecydowaliśmy się na gruntowny remont naszej łazienki. Glazura i terakota jest już położona. Obecnie jeździmy po sklepach, aby zakupić wannę, umywalkę itp. w internecie znalazłem super wannę, którą chcę zakupić, ale nigdzie w sklepie nie mogę jej znaleźć. Czy wie ktoś może, gdzie kupię taką wanne jak tutaj na zdjęciu?
[attachment=17116:wanna_la...nkowa206.jpg]
Byłem już w kilku sklepach i nigdzie nie mogę znaleźć czegoś podobnego. Proszę o pomoc.

Jerzy


Czy to ma byc wanna betonowa?
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Dzień dobry!

Po latach przeciągania i przekładania w końcu z żoną zdecydowaliśmy się na gruntowny remont naszej łazienki. Glazura i terakota jest już położona. Obecnie jeździmy po sklepach, aby zakupić wannę, umywalkę itp. w internecie znalazłem super wannę, którą chcę zakupić, ale nigdzie w sklepie nie mogę jej znaleźć. Czy wie ktoś może, gdzie kupię taką wanne jak tutaj na zdjęciu?
[attachment=17116:wanna_la...nkowa206.jpg]
Byłem już w kilku sklepach i nigdzie nie mogę znaleźć czegoś podobnego. Proszę o pomoc.

Jerzy

 


Podobnej ceramiki możesz poszukać u firm:

Ideal Standard seria STRADA
Duravit seria FOSTER
Villeroy&Boch seria Loop&Friends lubMy Nature

A najlepiej zamiast pytać na tym forum zapytać na forum Mur....ora (sorry moi drodzy :P) albo zapytać architekta w salonie np. Łazienki z pomysłem. Jak nie TAKĄ SAMĄ, to bardzo podobną wannę Ci wynajdą. Specjalistów trzeba pytać :P

 

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
warto też odwiedzić np. jakąś porównywarkę typu okazje.info , bo takie strony zbierają oferty z wielu sklepów internetowych i wielu producentów, więc w jednym miejscu jest olbrzymi wybór. Tylko pewnie od razu można sobie zawęzić wyszukiwanie po cenie przykładowo zdecydowanie powyżej 3000 zł , bo nie przypuszczam żeby takie nietypowe rozwiązania były tańsze icon_smile.gif icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 7 miesiące temu...
Wanna wolnostojąca może być nieco większa, bo zwykle łazienka jest większa jeśli jest przygotowana dla takiej wanny. Trzeba trochę natrudzić się z instalacją, ale wiele osób decyduje się na prysznic bez brodzika i też musi kombinować z przyłączami. Mnie te wanny się bardzo podobają, wspomniane przeze mnie modele pasowały by do mojej wizji łazienki.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
No ja się z trudem uczę regulacji temperatury w baterii kurkowej. Bardziej funkcjonalna w tym względzie byłaby droga termostatyczna. W tych nowych bateriach kurkowych podoba mi się jednak zdecydowanie to, że kurek porusza się z jednakową łatwością czy dopiero włączamy wodę czy zwiększamy ciśnienie. W starych to odkręcenie wymagało pokonania większego oporu.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...