Skocz do zawartości

wykop pod wodociąg


Recommended Posts

Witam serdecznie może nie ten dział ale prosze wybaczyć jestem nowy na forum posiadam ziemię 5 i 6 klasy ogólem 1,24Ha
na której Urząd Gminy chce puscić nitkę rur wodociągowych przez moją ziemię podają mi gotowe papiery do podpisania za darmo i tu moje pytanie ile mogę zażadać od Urzędu za takie udostępnienie
Link do komentarza
Po pierwsze za mało napisałeś .Nie wiemy czy planują przez środek działki , może tylko krótszym bokiem ?
Zastanów się o ile ten wodociąg spowoduje spadek wartości działki czy tez może podniesie jej atrakcyjność ?
Gdyby Gmina Żabia Wola chciała poprowadzić wodociąg wzdłuż mojej działki .. to jestem na TAK :yahoo .
Uzbrojenie w wodociąg często zmienia pole w działkę ... Zgadzając się na takie ustępstwo wobec Gminy powinieneś otrzymać coś w zamian .. radzę więc negocjuj icon_biggrin.gif
Link do komentarza
wlasnie tez nie wiem czy przez srodek itd niby jedna rura bedzie szla dopiero robia projekt bede klasc po nowym roku moja dzialka jest uzbrojona mysle zeby sie zgodzic gmina twierdzi ze nigdy nie placila za taka zgode itd mam na oku postawic wiatrak lub farme energetyczna i maja za ta zgode pomoc mi w wykonaniu tej inwestycji ale dziekuje za odpowiedz juz troszke wiecej wiem
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...