Skocz do zawartości

Co myślicie o projekcie domu Opałek


Recommended Posts

No to i ja mogę coś napisać. Może ktoś to traktować jako wariactwo, ale co mi tam. Jak się rok temu wycofałem z gotowca to czasami trzeba zrobić dwa kroki w tył, aby potem rozwinąć skrzydła. Od trzech tygodni mamy działkę 16 arów 7 km od miasta, dojazd bez problemów, teraz trzeba coś działać z tym dalej. Co myślicie o projekcie domu Opałek. Na dzień dzisiejszy on się nam najbardziej podoba. Ale przeglądamy dalej.
Link do komentarza
Domek ładny, ale wydaje mi się że drogi w budowie ( oczywiście kwestia zasobności portfela icon_smile.gif ). Jeżeli chodzi o rzuty to dół bardzo fajny, góra - wg. mnie nie potrzebna druga łazienka. Chociaż przy takim układzie pomieszczeń nie wyobrażam sobie żeby dzieci paradowały do łazienki przez moją sypialnię. Ogólnie spoko tylko ta góra jakoś nie bardzo mi leży. Ale oczywiście każdy lubi co innego i do Ciebie należy wybór icon_biggrin.gif .
Link do komentarza
Cytat

Domek ładny, ale wydaje mi się że drogi w budowie ( oczywiście kwestia zasobności portfela icon_smile.gif ). Jeżeli chodzi o rzuty to dół bardzo fajny, góra - wg. mnie nie potrzebna druga łazienka. Chociaż przy takim układzie pomieszczeń nie wyobrażam sobie żeby dzieci paradowały do łazienki przez moją sypialnię. Ogólnie spoko tylko ta góra jakoś nie bardzo mi leży. Ale oczywiście każdy lubi co innego i do Ciebie należy wybór icon_biggrin.gif .


Sam układ mi odpowiada ale za to te koszty mnie trochę martwią. Dlatego jeszcze nie podjąłem decyzji. Szukam czegoś podobnego.
Link do komentarza
no właśnie koszty...
zawsze przy budowie domu z dachem czterospadowym koszty będą wyższe niż przy dachu dwuspadowym. Do tego koszty podnosi jeszcze każdy jeden wykusz. Ja przy wyborze projektu kierowałam się metrażem oraz zależało mi aby był dodatkowy pokój na dole. O kosztach budowy wspominać chyba nie trzeba icon_wink.gif . Dlatego szukałam, szukałam, szukałam..... i w końcu znalazłam icon_smile.gif
Link do komentarza
Dzięki za podpowiedź. Cały czas się rozglądamy. U mnie takim niezbędnikiem są cztery pokoje na piętrze (mam trzech synów), garderoba i strych. Myślałem o piwnicy ale to koszt gigantyczny. Parterowy dom odpada bo mam działkę 16 arów a ja chcę mieć przestrzeń aby dzieci mogły pobiegać. Podoba mi się dom w tymianku.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...