Skocz do zawartości

Problem z partnerem handlowym


Recommended Posts

Cytat

Wysłałem maila do MS więcej niż Okna z prośbą o wyjaśnienie sytuacji.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik


Niestety postraszono mnie sądem więc nie chcę się narażać choć na wszystko mam dowody (przelewy bankowe, maile, umowa) niestety nie chcę się narażać na dodatkowe kłopoty- sąd przepraszam
Link do komentarza
Mimo, że osoba, która założyła wątek zniknęła z forum pozwolę sobie zacytować oświadczenie przedstawiciela MS więcej niż OKNA.

Cytat

Witam serdecznie,
Grupa Factor od wielu lat dystrybuuje produkty MS więcej niż OKNA. Zaistniała sytuacja czyli niezrealizowane zamówienie na dostawę okien, to pierwszy tego typu przypadek w historii naszej współpracy.

Pomimo, że odpowiedzialność za opóźnienia leży wyłącznie po stronie Grupy Factor, która nie przekazała zamówienia firmie MS więcej niż OKNA, dołożyliśmy wszelkich starań, aby tę sytuację wyjaśnić. Skontaktowaliśmy się z przedstawicielem Grupy Factor i otrzymaliśmy zapewnienie, że cała sytuacja zostanie rozwiązana polubownie, za porozumieniem stron.

Jednocześnie chcielibyśmy podziękować za to, że darzycie nas Państwo zaufaniem i skontaktowaliście się z nami bezpośrednio. Opinie naszych klientów są dla nas niezwykle istotne.

Z poważaniem,
Karolina Moroniak
Brand Manager
MS więcej niż OKNA



Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...