Skocz do zawartości

Altax Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWA


Recommended Posts

W marcu 2011 ALTAX wprowadził na rynek nowatorski produkt - https://budujemydom.pl/wykanczanie/chemia-budowlana/a/785-impregnaty-do-drewna-co-znajdziemy-na-rynku ogrodowego. Jego nowoczesna formuła pozwala zabezpieczyć drewno ogrodowe, takie jak: płoty lamelowe, pergole, domki narzędziowe, wiaty, donice, budy dla psów itp., poprzez naniesienie tylko JEDNEJ WARSTWY.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wykanczanie/chemia-budowlana/aktualnosci/13176-altax-impregnat-do-drewna-ogrodowego-jedna-warstwa

Link do komentarza
Gość Bardzo rozczarowana preparatem
Altaxem w żelu pomalowaliśmy płot jesienią. Po zimie okazało się, że wszystkie poprzeczki łuszczą się, Szczebelki pionowe - nie, natomiast poprzeczki wszystkie do ponownego malowania. Nie polecam w żadnym razie do płotów - szkoda pieniędzy i pracy włożonej w pomalowanie
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Lakierobejcą Altax a wcześniej Altaxin od kilku lat maluję ławkę i huśtawkę ogrodową. Sprawuje się toto rewelacyjnie. Fakt, że malowałem na czyste drewno a więc nie miało żadnych starych powłok. Cena produktu tylko teraz bardzo zniechęca. Parę lat temu był dwa razy tańszy.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 8 miesiące temu...
Pomalowałem tym płotek i poręcze. Niestety po każdym deszczu poręcze brudzą ręce. Wcześniej używałem drewnochron i nie było takiego problemu. Poza tym jeśli chodzi o kolorystykę to np palisander drewnochronu i altaxu to zdecydowanie różne kolory.Ten alytaxu jest bardziej brązowy i jaśniejszy. Poza tym altax jest jakiś taki matowy a podobno zawierać miał woski ochronne. Wyrzuciłem pieniądze i chyba muszę się przeprosić z drewnochronem. Dałem się namówić nieuczciwemu sprzedawcy który zapewniał mnie, że Altax jest lepszy.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...