Skocz do zawartości

Brama garażowa - koniecznie z napędem


Recommended Posts

Radzę zainstalować napęd od razu z bramą. Nasza brama jest szeroka i ciężka. Żona nie miała szans obsłużyć jej ręcznie. Nie wjeżdżała samochodem do garażu, by się z nią nie mocować! Ja też musiałem się trochę natrudzić. Z napędem jest o niebo wygodniej. - mówi Robert, czytelnik Budujemy Dom.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/garaz/a/17553-brama-garazowa-koniecznie-z-napedem

Link do komentarza
Gość _klarnet
muszę przyznac, ze troche drogo to wychodzi - mam na mysli kalkulacje. zwlaszcza cena napedów.
zgadzam się, że warto od razu instalowac napęd i bramę - jednoczesnie/ warto tez, msz szukac sprawdzonych producentow, ktorzy nie znikna z rynku.
ja doradzilbym jeszcze jedna opcje: zeby pilnowac promocji. sąsiad kupil miesiac temu brame segmentowa ocieplaną w komplecie z napedem i zaplacil za wszystko ok 3500 - naped i brama. to oczywiscie promocja ale gra warta swieczki jesli zestawic cenę, jaką zapłacił z wyliczeniem z artykułu
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Nie wychodzi drogo jak od razu kupujesz bramę z napędem, wtedy jest jeszcze znośnie. Ja tak zrobiłem kiedy budowałem garaż, zaoszczędziłem kilkaset złotych a i wygoda jest nieporównywalna. No i żona kiedy była w ciąży nie musiała nawet wychodzić z samochodu by otworzyć bramę.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość Horman
Przykro mi to mówić ale inwestycja przepłacona co najmniej o 5 tysięcy niestety. Całkowicie nieprzemyślany zakup, Jak można taką wielka bramę kupić bez napędu ??!! gdzie tu wyobraźnia i zdrowy rozsądek? kto na siłę utrudnia sobie zycie kupując coś z czym musiał by się już szarpać fizycznie przez wiele lat zima czy deszcz, wychodzić, szarpać, otwierać, zamykać...koszmar. Gratuluję zakupu.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...