Skocz do zawartości

Urządzam sypilanie


andzia1989

Recommended Posts

  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
My z żoną też niedawno urządzaliśmy sypialnię i całe szczęście, że szukaliśmy wśród gotowych aranżacji. Uniknęliśmy wyposażenia jakby każdy mebel był z innej parafii;-) Względem doboru szafy radzę zrobić podobnie - jeśli znajdziesz na zdjęciu gotowej aranżacji coś zbliżonego do Twojej sypialni, to zwiększysz szansę zakupu pasującej szafy i spełniającej oczekiwania. My wybraliśmy meble z kolekcji helen (ta druga) z forte. Szafa z tego zestawu jest naprawdę ogromna, nie wiem ile masz rzeczy, ale sądzę, że ta pomieści wszystkie;-) W razie gdyby się nie spodobała, możesz zerknąć też na pozostałe. Powodzenia w "polowaniu", pozdrawiam:-)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Szafa szafie nierówna, ale moja żona, ogladająca każdą złotówkę siedem razy, zanim zdecyduje się ją wydać (albo i nie wyda!) zdecydowała się jednak na zamawianą.

Nie trzeba pod nią wymiatać kurzy, ani nad nią, nie trzęsie się, zajmuje tyle miejsca ile trzeba, nic się nie marnuje, a poza tym jej wykończenie można sobie dobierać i wybierać do woli.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Przesadzasz! Przecież to się nie wzięło tak z nikąd... Przecież mąż pozostałe rzeczy ma u innych dziewczyn, więc po co ma blokować miejsce? Poroznosił równomiernie...
Więc niech żona też skorzysta! Ma więcej miejsca w szafie.



Haha to nei takie śmieszne, ciekawe ile wy macie miejsca w szafie, Facet się nie potrzebuje tyle ciuchów co my Kobiety.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

a szafa na zamówienie ja taka zamowilam na cala sciane lacznie z miejscem na tv plyty itd i dalam tylko 5k icon_smile.gif



"tylko 5k" - ciekawie to zabrzmiało icon_smile.gif - w sumie wszystko zależy od długosci, ale przyznam, ze dla mnie to olbrzymia kwota ... No ale ja raczej staram sie sam projektowac i zamawiam gotowe czesci, dlatego "5k" mnie troche przeraza icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

"tylko 5k" - ciekawie to zabrzmiało icon_smile.gif - w sumie wszystko zależy od długosci, ale przyznam, ze dla mnie to olbrzymia kwota ... No ale ja raczej staram sie sam projektowac i zamawiam gotowe czesci, dlatego "5k" mnie troche przeraza icon_smile.gif




Wiesz ja od lat próbuję zagonić ojca, który ma maszyny do obróbki drewna i umiejętności, żeby mi zrobił półki na całą ścianę i wychodzi na to, że swoje już wydałam na gotowe, bo ciągle nie ma czasu. Chyba jednak wolałabym wydać od razu pare k i mieć ścianę w półkach niż co chwile jakąś kupować lub wiecznie czekać. Bo prędzej sama sobie zrobię ścianę w półkach niż tato mi to wykona ;)
Link do komentarza
Cytat

"tylko 5k" - ciekawie to zabrzmiało icon_smile.gif - w sumie wszystko zależy od długosci, ale przyznam, ze dla mnie to olbrzymia kwota ... No ale ja raczej staram sie sam projektowac i zamawiam gotowe czesci, dlatego "5k" mnie troche przeraza icon_smile.gif



wiesz co dla mnie to bylo i tak tanio bo to ma 3,5 metra szerokosci 1/2 to wielkie lustro na 2,5 metra wysokości, a reszta byla robiona wg mojego własnego projektu icon_smile.gif wiec nie byla to dla mnie mega duza kwota teraz nie wiem czy bym sie zdecydowala na szafe w takiej cenie ;)
Link do komentarza
a co ty swietna jest bo sama ja wymyslilam icon_biggrin.gif

tam gdzie lustro sa dwie szerokie na 1,5 metra polki na pościele i ręczniki i takie duze ksiazki, pozniej sa 5 polek na ubrania, wieszak, miejsce na odkurzacz, drugi wieszak na garnituy i 4 szuflady na majtki i skarpety icon_smile.gif
druga czesc to scisanka na 42 cal tv, na płyty i stos ksiazek od ziemi do sufitu icon_smile.gif i dwie duze przesuwne szafki na inne szpargały icon_smile.gif

wieszkosc rzeczy z calego mieszkania sie tu mieści icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Polecam nasze łóżko Guadalupe Black, którego zagłówek obito eko-skórą, a ramę wykonano z chromu. Z racji tego mebel ten wpasuje się do nowoczesnej sypialni. Jeśli nie chcemy, żeby w takiej modernistycznej sypialni było zbyt zimno, Klient powinien dokupić przytulny dywan i lampę, która ma ciemny klosz.

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
szafy wnękowe niektóre są tak bajeczne szczególnie takie do sypialni. komandor robi takie szafy. Bardzo ozdobne, ale też bardzo drogie, ale myślę, że warto je wam tutaj pokazać.





tyle, że one już trochę kosztują, ale wytłaczane i ozdobne fronty tych szaf są dla mnie niesamowicie oryginalne

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Znajoma ostatnio się przeprowadziła bo wybudowali dom, widzialam rozkład mieszkania ale jakoś nie byłam przekonana...fajne rozwiązanie mają w sypialni bo mają przy niej łazienkę, a we wnękach z jednej i drugiej storny upchnęli dwie garderoby kolezanki i jej męża:) fajnie to wygląda bo z łazienki wychodzi się na wprost do garderoby a potem przez kolejna drzwi do pokoju:)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Duża szafa i komody pozwolą na komfortowe przechowywanie garderoby, pościeli czy ręczników. Osoby, które lubią gromadzić nowe przedmioty powinny zadbać o wystarczającą ilość miejsca. Dużym udogodnieniem mogą być również szuflady w łóżku. Myśleliście o takim rozwiązaniu?
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
Też jestem za tym, żeby zamiast gotowego mebla zamawiać na wymiar.
Niestety, nie każdy ma możliwość umieszczenia szafy w jakimś konkretnym miejscu.
Prawdziwy koszmar to stare budownictwo - na każdej ścianie albo drzwi albo okno.

A szafy bardzo fajne, aż żałuję że ja u siebie zdecydowałam się na garderobę icon_lol.gif Nie myślałaś o takim rozwiązaniu? W samej sypialni postawiłam tylko komodę żeby drobiazgi mieć pod ręką. I muszę stwierdzić, że jestem zadowolona i z garderoby i z komody.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...