Skocz do zawartości

Cena za stan surowy otwarty


Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
Ja od wykonawcy mam wycenę na robociznę na budowę domu jednorodzinnego o pow.180m2 na 28000 zł bez wieźby dachowej .Do tego momentu nic mnie nie obchodzi,żadna koparka,żadne szalunki,żadne stemple icon_lol.gif dodam woj Łódzkie,ekipa sprawdzona na terenie

Cytat

Moniko - jak znajdziesz takową ekipę daj mi znać - też jestem zainteresowany.


kocham trojmiasto ,bym CI super pomógł jak byś była z łódzkiego,ja mam lokum w Helu i mi pomogli
Link do komentarza
Witajcie,
Planujemy z żoną rozpocząć w tym sezonie budowę domu. Działkę odziedziczyliśmy kilka lat temu, wtedy też kupiliśmy projekt wraz z kosztorysem. Jednak jak podejrzewam ceny usług budowlanych, tynkarskich, murarskich, dekarskich itd. poszły w górę i kosztorys stał się nieaktualny. Czy myślicie,że byłbym w stanie to samemu przeliczyć czy lepiej zwrócić się do kosztorysanta?
Pozdrawiam serdecznie,
Przemek z żonką!
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Jestem z okolic Krosna (do Rzeszowa mam godzinę drogi) Zamówiłam murarza i 3 pomocników z moich okolic, którzy wycenili robociznę na 20 tysięcy (w tym postawienie od fundamentu po dach). Dom z poddaszem, dach czterospadowy 150 metrów. Z kolei mój znajomy budował dom o podobnym metrażu, ale wynajmując firmę (koszt 38 tys.)

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam

W zachodniopomorskim, dokładnie okolice Goleniowa za 200m2 użytkowej za SSO z izolacją fundamentów, ściankami działowymi, dachem, podbitką oraz obróbkami kominów 50tys.

Myslę, że to dobra cena. Co myślicie?

Pozd



Przyzwoita - zwłaszcza jeśli ekipa sprawdzona. Taniej nie będzie łatwo znaleźć :(
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Ja od wykonawcy mam wycenę na robociznę na budowę domu jednorodzinnego o pow.180m2 na 28000 zł bez wieźby dachowej .Do tego momentu nic mnie nie obchodzi,żadna koparka,żadne szalunki,żadne stemple icon_lol.gif dodam woj Łódzkie,ekipa sprawdzona na terenie


kocham trojmiasto ,bym CI super pomógł jak byś była z łódzkiego,ja mam lokum w Helu i mi pomogli





Witam
Jesteś w stanie dać mi namiar na tą ekipę z Łodzi ?
Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam Serdecznie

Przymierzam się do budowy domu wg. projektu http://extradom.pl/projekt-domu-dom-przy-s...cznej-5-KRK1258 czy ktoś podpowie ile może kosztować wybudowanie takiego domu ? Dodam, że budowa ma być wykonana w okolicach Warszawy.





Witam serdecznie
W zależności od materiału przeciętnie kosz budowy stanu SSO to koszt od 1120zł m2 powierzchni użytkowej od wykopu.Nasza firma działa na terenie mazowieckiego głównie Otwock,Józefów.W razie zainteresowania proszę o kontakt Pozdrawiam Ewelina Edytowano przez firmadarbud (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Witam serdecznie
W zależności od materiału przeciętnie kosz budowy stanu SSO to koszt od 1120zł m2 powierzchni użytkowej od wykopu.Nasza firma działa na terenie mazowieckiego głównie Otwock,Józefów.W razie zainteresowania proszę o kontakt tel............. Pozdrawiam Ewelina


Z tym nr tel to mogłaś se darować,to nie Słup Ogłoszeniowy.
Link do komentarza
Cytat

Krytyka tak na początku nie ładnie ok już lepiej zdjęłam ze słupa


To nie krytyka tylko pouczenie ,a na początek to trza se poczytać regulamin icon_smile.gif
a nie masz z ściągać ze słupa ogłoszeniowego ,tylko tam można zamieszczać ogłoszenia wraz z nr tele,adresem itp.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Witam,
Mam podobne pytanie. Czy ktoś poleca ekipę budowlaną na terenie południa od Warszawy, która nie boi się budować z silikatów i ma doświadczenie w płaskich dachach? Dom ok 250m2 , patrz załacznik.[attachment=15547:projekt.PDF]



ekipa jest , 60 tys za sso plus koparka po mojej stronie. Miałem oferty od 50 do 95 wiec jak widać różnice znaczne (zakres robót ten sam)
Ekipa polecona z łódzkiego. Jak się sprawdzi, podam namiar dla zainteresowanych.
Link do komentarza
Jak się teraz orientowałem, a jestem zielony w temacie, to zależy wszystko od tego, czy mówimy o samej robociznie, czy już i o materiałach i sprzęcie, ja sądzę, że dobra cena z robocizną materialem i sprzetem to powinny byc okolice 750-850zł za metr kwadratowy. Sugeruję się rynkiem mazowieckim, nie wiem, jak w innych województwach
Link do komentarza
W moich okolicach tj. woj. małopolskie pow. limanowski sprawdzona ekipa wyceniła SSO domu o pow. 180 m2 na kwotę 50 tyś. Dom w technologii ściany z betonu komórkowego, stropy lane, dach z paneli na rąbek. W cenę wliczony jest cały sprzęt łącznie z koparką, wszystkie szalunki i stemple. Niestety pomimo kryzysu i zastoju na naszym terenie wcale nie jest zauważalny spadek cen za robociznę. Oczywiście można wybudować taniej biorąc mniej "wyposażoną", ekipę ale wiążę się to z większym poświęceniem swojego czasu icon_confused.gif
Link do komentarza
Cytat

W moich okolicach tj. woj. małopolskie pow. limanowski sprawdzona ekipa wyceniła SSO domu o pow. 180 m2 na kwotę 50 tyś. Dom w technologii ściany z betonu komórkowego, stropy lane, dach z paneli na rąbek. W cenę wliczony jest cały sprzęt łącznie z koparką, wszystkie szalunki i stemple. Niestety pomimo kryzysu i zastoju na naszym terenie wcale nie jest zauważalny spadek cen za robociznę. Oczywiście można wybudować taniej biorąc mniej "wyposażoną", ekipę ale wiążę się to z większym poświęceniem swojego czasu icon_confused.gif


Ja też dla własnej wygody wolałbym wynająć dobrze wyposażoną firmę i nie musieć się martwić o materiały również
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 8 miesiące temu...
Gość mhtyl
Cytat

Słuchajcie, ja się załamałam- szukam ekipy pod Łodzią, na razie wyceniono mi SSO BEZ dachu- na 50.000 zł minimum za 168 metrów.....

Czy macie namiary na jakąś ekipę operującą rozsądnymi cenami w województwie łódzkim ?? Zależy mi na czasie.


I co? Znalazłaś kogoś jeszcze z rozsądna ceną?
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

Słuchajcie, ja się załamałam- szukam ekipy pod Łodzią, na razie wyceniono mi SSO BEZ dachu- na 50.000 zł minimum za 168 metrów.....

Czy macie namiary na jakąś ekipę operującą rozsądnymi cenami w województwie łódzkim ?? Zależy mi na czasie.


Dobrą i w miarę tanią ekipę "klepie" się na wiele miesięcy przed rozpoczęciem budowy.
Jeśli zależy na czasie to rozumiem na już czyli pozostają albo papraki,które nie mają wzięcia albo drogie ekipy,które stać na zatrudnienie podwykonawców(papraków) za odpowiednią cenę.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
My właśnie jesteśmy na końcowym etapie SSO- wysechł drugi strop, za parę dni ekipa zaczyna dach.

Za wszystko zapłacimy 50.000 zł. Dom 176 metrów, budowany Porothermem 44 cm, przerobiony projekt Cyprysa.

I szczerze mówiąc, to była najtańsza oferta jaką znaleźliśmy , ekipa doświadczona jeśli chodzi o budowę systemem porotherm.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q...wqihGQsnOdokEAu

Kurczę, mam wrażenie, że było to super drogo, ale jakoś nic taniej znaleźć się nie dało.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...