Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bardzo fajny projekt! Jeżeli zrobisz sobie sypialnię od wschodu będziesz miał tym rankiem słońce, potem nagrzeje ci się kuchnia i salon, a na koniec dnia załapiesz się na trochę słońca na tarasie nawet. Mam bardzo podobny ale nie robię poddasza bo mi niepotrzebne będzie. Osobiście zrobiłbym łazienkę przy sypialni osobną (ta 11m2).
Jak dla mnie ten projekt ma wszystko co dom mieć powinien.
Link do komentarza
Cytat

Bardzo fajny projekt! Jeżeli zrobisz sobie sypialnię od wschodu będziesz miał tym rankiem słońce, potem nagrzeje ci się kuchnia i salon, a na koniec dnia załapiesz się na trochę słońca na tarasie nawet. Mam bardzo podobny ale nie robię poddasza bo mi niepotrzebne będzie. Osobiście zrobiłbym łazienkę przy sypialni osobną (ta 11m2).
Jak dla mnie ten projekt ma wszystko co dom mieć powinien.




Super dzięki. A ktoś jeszcze może podpowiedzieć ?icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Mnie również się podoba. A tobie?



Mnie się podoba wizualnie, ale poza tym nie znam się w ogóle. Czytam forum, próbuję sobie poskładać najważniejsze rzeczy. Garaż od północy powinien być, tu od południa, jakieś strefy nocne dzienne etc. Nie wiem na co w ogóle uważać.. :(

Nie wspominając od czego zacząć. Mam działkę i tyle. icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Mnie się podoba wizualnie, ale poza tym nie znam się w ogóle. Czytam forum, próbuję sobie poskładać najważniejsze rzeczy. Garaż od północy powinien być, tu od południa, jakieś strefy nocne dzienne etc. Nie wiem na co w ogóle uważać.. :(

Nie wspominając od czego zacząć. Mam działkę i tyle. icon_smile.gif



Poczytaj sobie o moim nowym domu i zmianach jakie poczyniłem.

Mój nowy dom
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...