Skocz do zawartości

Siedziba / MG PROJEKT


kasia38

Recommended Posts

Cytat

dzieki!
tak, to ten na parterze! troszke zmienilismy dol: zrezygnowalismy z sauny, a w miejscu gdzie byla sauna z wc mamy dwa pomieszczenia: wc i kotlownie z wejsciem z garazu, zalezalo nam na jeszcze jednym pokoju, tzw. "pokoju dla dziadkow" icon_wink.gif pralnie wydzielilam sobie na gorze z pokoju goscinnego, dodam fotki, jak to wszystko sie skonczy! a rzuty zamiescilam w ktoryms poscie wyzej!
ten pokoj dla dziadkow to z pom. gospodarczego niestety... zrobilismy tam normalne okno i drzwi na taras.



Piegoosek, Japunia, bardzo ladne te Wasze domy.
Witam Panstwa:) my rowniez przymierzamy sie do budowy siedziby. Na 5 maja jestesmy umowieni z projektantem tak wiec stawiamy pierwsze kroki.
Bardzo podobaja mi sie przerobki Piegooska. Tez myslelismy o oknie polaciowym nad wejsciem. Teraz widze, ze to pomysl bardzo trafiony.
Japunia, a w ktorym miejscu sa te dwa okna dachowe prezentowane na zdjeciu? Bo nie zalapalam.
Mam kilka pytan, jesli mozna:
- jak rozwiazalyscie/liscie sprawe pralni? Na dole? Na gorze?
- Czy wydzielac odzdzielne pomieszczenie na co?
chcemy zrezygnowac z sauny na dole i powiekszyc lazienke. Saune chetnie widzielibysmy na gorze, powiekszajac lazienke o pomieszczenie przeznaczone na suszarnie. Powstalby wtedy spory pokoj kapielowy. nie wiem tylko co z dachem icon_razz.gifP
- Jak rozwiazaliscie schody?

Bardzo prosze o wskazowki:) Pewnie bede miala jeszcze cale mnostwo pytan:) na razie jestesmy mocno podekscytowani ale i lekko przestraszeni:P

pozdrawiam,
MamaMai


Cytat

Witamy na forum icon_smile.gif
oczywiscie! sa Panstwo z okolic Trojmiasta?



Ja rowniez niesmialo chcialam zapytac o to samo:P
Piegoosku, zrozumialam, ze budujecie sie w klimatach nadmorskich. My stacjonujemy w centralnej Polsce ale nad morzem bywamy. Jesli bylaby mozliwosc obejrzenia domku w realu bylibysmy dozgonnie wdzieczni!

pozdrawiam
MamaMai
Link do komentarza
Witaj MamoMai icon_smile.gif
a gdzie dokladnie budujecie? my zawsze wszystkich serdecznie zapraszamy! teraz jest super czas, bo dom opuscili fachowcy, zabierajac ze soba wszystkie sprzety i caly budowlany balagan icon_smile.gif wiec dom jest pusty, jak pokazowy! czekamy na kuchnie, schody i drzwi.
co do pytania do Japuni o zdjecie z oknami, to zdaje sie lazienka, bo widac zabudowe systemow do kibelka i bidetu, poza tym halogeniki na suficie tez raczej za tym przemawiaja icon_smile.gif
teraz co do pytan do mnie:
1. okna zamiast lukarny nad wejsciem, to jeden z lepszych pomyslow icon_wink.gif u nas wpada tam tyle slonca, ze jest to, w ciagu dnia, jeden z najprzyjemenijszych kacikow w domu icon_smile.gif na prawde goraco polecam ta zmiane, tym bardziej, ze wg mnie duzo lepiej wyglada to rowniez na elewacji! mamy jeszcze zdjecia z dwoch Siedzib z naszych okolic, akurat z lukarna, moge podeslac dla porownania icon_smile.gif widac tez ile problemow jest pozniej przy obrobce na dachu, robi sie tam dosc gesto!
2. co do pralni, to ja ja zrobilam na gorze - tak zawsze chcialam, nie chcialam biegac z ciuchami gora-dol, najpierw z brudnymi na dol do pralki, potem z suchymi na gore do prasowania itp. na zalaczonych plikach w pdf-ie, widac jak zmienilismy te gorne dwa pokoje - polaczylismy w jeden i z niego wydzielilismy pralnie, to taki pokoj goscinny, a do pralni beda przeszklone drzwi suwane.
3. pomieszcze na piec zrobilismy z wejsciem z garazu - to pomieszczenie wydzielilismy kosztem sauny, z ktorej calkowicie zrezygnowalismy;
4. powiekszylismy tez wszystkie okna polaciowe i dodalismy dwa do jednego z pokoi;
5. zmienilismy uklad okna polaciowego w sypialnianej lazience, bo z projektu ono wychodzi w koszu - bedzie na nie lal sie deszcz z dachu;
wiekszosc tych zmian juz opisywalam powyzezj, takze przepraszam za powtarzanie sie icon_smile.gif
zapraszamy, lub moge porobic wiecej zdjec, ale wtedy prosze o "normalnego" maila icon_smile.gif
Pozdrawiamy i powodzenia!!
Link do komentarza
Cytat

Witaj MamoMai icon_smile.gif
a gdzie dokladnie budujecie? my zawsze wszystkich serdecznie zapraszamy! teraz jest super czas, bo dom opuscili fachowcy, zabierajac ze soba wszystkie sprzety i caly budowlany balagan icon_smile.gif wiec dom jest pusty, jak pokazowy! czekamy na kuchnie, schody i drzwi.
co do pytania do Japuni o zdjecie z oknami, to zdaje sie lazienka, bo widac zabudowe systemow do kibelka i bidetu, poza tym halogeniki na suficie tez raczej za tym przemawiaja icon_smile.gif
teraz co do pytan do mnie:
1. okna zamiast lukarny nad wejsciem, to jeden z lepszych pomyslow icon_wink.gif u nas wpada tam tyle slonca, ze jest to, w ciagu dnia, jeden z najprzyjemenijszych kacikow w domu icon_smile.gif na prawde goraco polecam ta zmiane, tym bardziej, ze wg mnie duzo lepiej wyglada to rowniez na elewacji! mamy jeszcze zdjecia z dwoch Siedzib z naszych okolic, akurat z lukarna, moge podeslac dla porownania icon_smile.gif widac tez ile problemow jest pozniej przy obrobce na dachu, robi sie tam dosc gesto!
2. co do pralni, to ja ja zrobilam na gorze - tak zawsze chcialam, nie chcialam biegac z ciuchami gora-dol, najpierw z brudnymi na dol do pralki, potem z suchymi na gore do prasowania itp. na zalaczonych plikach w pdf-ie, widac jak zmienilismy te gorne dwa pokoje - polaczylismy w jeden i z niego wydzielilismy pralnie, to taki pokoj goscinny, a do pralni beda przeszklone drzwi suwane.
3. pomieszcze na piec zrobilismy z wejsciem z garazu - to pomieszczenie wydzielilismy kosztem sauny, z ktorej calkowicie zrezygnowalismy;
4. powiekszylismy tez wszystkie okna polaciowe i dodalismy dwa do jednego z pokoi;
5. zmienilismy uklad okna polaciowego w sypialnianej lazience, bo z projektu ono wychodzi w koszu - bedzie na nie lal sie deszcz z dachu;
wiekszosc tych zmian juz opisywalam powyzezj, takze przepraszam za powtarzanie sie icon_smile.gif
zapraszamy, lub moge porobic wiecej zdjec, ale wtedy prosze o "normalnego" maila icon_smile.gif
Pozdrawiamy i powodzenia!!



Piegoosku, bardzo dziekuje za odpowiedz.
Pomysl z pralnia na gorze moze byc fajny. Musze to sobie poukladac w glowie. Co do okien, wlasnie. Powiekszaliscie je ze wzgledu na wiecej swiatla w pokojach? Ktos z uczestnikow pisal, ze pokoje ne gorze sa dosc ciemne.

Oraz. Przeczytalam takze, ze w oryginalnym projekcie wyliczenia dot. dachu nie byly poprawne. Czy wy takze mieliscie poprawki? Nalezy zwrocic na to szczegolna uwage czy moze to juz przeszlosc i dostepny projekt jest poprawiony?

Pozdrowienia
MamaMai

P.S. Fajny ten dom:)



Link do komentarza
Cytat

Powiekszaliscie je ze wzgledu na wiecej swiatla w pokojach? Ktos z uczestnikow pisal, ze pokoje ne gorze sa dosc ciemne.


tak, wlasnie ze wzgledu na to, zeby wpadalo jak najwiecej swiatla, na tym punkcie moj maz ma fiola icon_smile.gif
Cytat

Przeczytalam takze, ze w oryginalnym projekcie wyliczenia dot. dachu nie byly poprawne. Czy wy takze mieliscie poprawki? Nalezy zwrocic na to szczegolna uwage czy moze to juz przeszlosc i dostepny projekt jest poprawiony?


z tego co pamietam, to nasz dekarz wyliczyl 400m2 dachu, a co bylo w kosztorysie, to nie pamietam, spytam meza, bo to on byl kosztorysantem i skarbnikiem w jednym icon_wink.gif i napisze!
Link do komentarza
Cytat

dzieki!
tak, to ten na parterze! troszke zmienilismy dol: zrezygnowalismy z sauny, a w miejscu gdzie byla sauna z wc mamy dwa pomieszczenia: wc i kotlownie z wejsciem z garazu, zalezalo nam na jeszcze jednym pokoju, tzw. "pokoju dla dziadkow" icon_wink.gif pralnie wydzielilam sobie na gorze z pokoju goscinnego, dodam fotki, jak to wszystko sie skonczy! a rzuty zamiescilam w ktoryms poscie wyzej!
ten pokoj dla dziadkow to z pom. gospodarczego niestety... zrobilismy tam normalne okno i drzwi na taras.



Piegoosku, czy moglabys napisac z ktorego dokladnie pokoju wykroilas pralnie?
Thx

[quote name='piegoosek' date='27.04.2011, 15:03 ' post='202792']
Witaj MamoMai icon_smile.gif
a gdzie dokladnie budujecie?

Budujemy sie pod Warszawa, w Grodzisku Mazowieckim. Mam nadzieje, ze bedzie to trafiony wybor:)

oraz
Przeczytalam watek dot. siedziby od deski do deski:PP




Link do komentarza
Cytat

Przeczytalam watek dot. siedziby od deski do deski:PP


ja tez na poczatku czytalam i czytalam icon_smile.gif teraz malo kto tu zaglada... szkoda icon_wink.gif

co do pralni - zajrzyj do tego pliku w pdf-ie, ktory zamiescilam jakis czas temu "rzut pietra", to pralnia, to mieszczenie w prawym dolnym rogu, porobie Ci fotki, to zobaczysz bardziej "na zywo" icon_smile.gif Edytowano przez piegoosek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

ja tez na poczatku czytalam i czytalam icon_smile.gif teraz malo kto tu zaglada... szkoda icon_wink.gif

co do pralni - zajrzyj do tego pliku w pdf-ie, ktory zamiescilam jakis czas temu "rzut pietra", to pralnia, to mieszczenie w prawym dolnym rogu, porobie Ci fotki, to zobaczysz bardziej "na zywo" icon_smile.gif



ok, lece ogladac:P dziekuje!
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Witam, u nas wciąż kafle. icon_sad.gif Postaram się załączyć kilka zdjęć.
Piegoosku a co u Ciebie? Już mieszkacie? Poproszę o kolejne zdjęcia do podpatrzenia. icon_smile.gif
Pozdrawiam



Pieknie Japunia! zupelnie inaczej niz u nas i o to chodzi icon_smile.gif no i schody fajnie wymysliliscie, ja walczylam z malzem o taka zabudowana balustrade, ale sie nie dal namowic :/ slicznie! czekam na ciag dalszy!
a my niestety wciaz czekamy, nic nie jest skonczone :/ roboty stanely w oczekiwaniu na stolarzy: od podlog - za wilgotne wylewki, od kuchni i od schodow i drzwi - po prostu sie spozniaja icon_sad.gif i przez to ekipa wykanczajaca sobie poszla na inna budowe i czekaja, az wszystko bedzie skonczone, a w zasadzie gotowe do ostatecznego wykonczenia :/ ech... a pogoda super, chcialaoby sie pokopac w ogrodku icon_smile.gif
a, z nowosci wlasnie tynkuja elewacje! i osadzili drzwi! jak skoncza, to wkleje fotke!
Link do komentarza
Cytat

Pieknie Japunia! zupelnie inaczej niz u nas i o to chodzi icon_smile.gif no i schody fajnie wymysliliscie, ja walczylam z malzem o taka zabudowana balustrade, ale sie nie dal namowic :/ slicznie! czekam na ciag dalszy!
a my niestety wciaz czekamy, nic nie jest skonczone :/ roboty stanely w oczekiwaniu na stolarzy: od podlog - za wilgotne wylewki, od kuchni i od schodow i drzwi - po prostu sie spozniaja icon_sad.gif i przez to ekipa wykanczajaca sobie poszla na inna budowe i czekaja, az wszystko bedzie skonczone, a w zasadzie gotowe do ostatecznego wykonczenia :/ ech... a pogoda super, chcialaoby sie pokopac w ogrodku icon_smile.gif
a, z nowosci wlasnie tynkuja elewacje! i osadzili drzwi! jak skoncza, to wkleje fotke!




Witam,
u nas też się wszystko ciągnie. icon_sad.gif Może w przyszłym tygodniu pochwalę się zdjęciami z głównej łazienki (tej na górze z dwoma oknami połaciowymi - ktoś na forum pytał się o to pomieszczenie). Na razie bez białego montażu ale z kaflami.
Ech, już by się zamieszkało! icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

no to jest elewacja icon_smile.gif chociaz cos sie robi icon_smile.gif na stolarzy wciaz czekamy... podobno schody beda za ok. tydzien, kuchnia pewnie dopiero po Bozym Ciele, zas parkiety nie wiadomo, wylewka wciaz za wilgotna icon_sad.gif




Super Piegoosku! Bardzo ładnie wygląda ciemny dach. Wreszcie widać, że nasze siedziby są podobne. icon_smile.gif
A u nas pan od kafli strasznie się grzebie... Chyba kupię mu duracelki. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Super Piegoosku! Bardzo ładnie wygląda ciemny dach. Wreszcie widać, że nasze siedziby są podobne. icon_smile.gif
A u nas pan od kafli strasznie się grzebie... Chyba kupię mu duracelki. icon_biggrin.gif



nas najbardziej zawiedli wlasnie stolarze :/ to odrebny gatunek fachowcow normalnie :/
jak myslisz, kiedy skonczy Pan od kafli? moze duracellki to dobry pomysl icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

u nas chociaz balustrade na balkonie zalozyli... poza tym podobno reszta (parkiet, kuchnia i schody) rusza od poniedzialku... poczekamy, zobaczymy...
a co u Ciebie Japunia?
ktos jeszcze ruszyl z budowa?




Witam, łazienkę na górze mamy już w kaflach ale brak jest białego montażu więc nie załączam zdjęć bo nie będzie efektu. icon_biggrin.gif W przyszłym tygodniu podobno mamy mieć panele.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam, łazienkę na górze mamy już w kaflach ale brak jest białego montażu więc nie załączam zdjęć bo nie będzie efektu. icon_biggrin.gif W przyszłym tygodniu podobno mamy mieć panele.

Pozdrawiam



dzis polozyli nam parkiet!! jupi!! jutro wchodzi gosc ze schodami!! pozostaje tylko kuchnia, ktora dzis koles znowu przelozyl :/
Japunia, super, ze macie juz lazienke icon_smile.gif czekam na fotki po wszystkim! ja tez nie zamieszczam, bo u nas bialy montaz tez na koncu beda robic...
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

przyeszdl czas na kuchni!e nareszcie! dzis przjechaly meble, montuja!
dodaje pierwsza fotke mojej bialej kuchni! jestem bardzo zadowolona, mimo, ze montaz schodzi dluzej niz myslalam :/ jeszcze troche icon_smile.gif no i schody prawie skonczone! teraz robia balustrade! tez wkleje, jak skoncza icon_smile.gif



Super wyszła ta kuchnia Piegoosku! Poproszę o więcej zdjęć icon_smile.gif My planujemy naszą w kolorze capuccino ale jeszcze się zejdzie zanim będzie...
Teraz koncentrujemy się na pokoju córki. Chcemy go zrobić na tip-top zanim się przeprowadzimy. A przeprowadzkę planujemy na początku sierpnia. Mamy już panele. W sobotę montaż parapetów, potem podłogi.
A jak u Ciebie Piegoosku?
Pozdrawiam!
Link do komentarza
Cytat

Super wyszła ta kuchnia Piegoosku! Poproszę o więcej zdjęć icon_smile.gif My planujemy naszą w kolorze capuccino ale jeszcze się zejdzie zanim będzie...
Teraz koncentrujemy się na pokoju córki. Chcemy go zrobić na tip-top zanim się przeprowadzimy. A przeprowadzkę planujemy na początku sierpnia. Mamy już panele. W sobotę montaż parapetów, potem podłogi.
A jak u Ciebie Piegoosku?
Pozdrawiam!


dzieki Japunia icon_smile.gif Twoja tez na pewno bedzie super icon_smile.gif
nasz stolarz z dnia na dzien odklada kolejna wizyte... zaczne pisac chyba ksiazke z wymowikami fachowcow :/ wiec kuchnia od tygodnia stoi jak stala... schody tez robi w tempie slimaczym :/ jedyne co, to szok, na drzwi czekalismy 2 tygodnie!!! drzwi robione na zamowienie, nie ze sztampa! firmie zalezy na wypromowaniu sie na nasz teren i szef oddzialu stanal chyba na glowie icon_smile.gif szok! jutro montaz! we wtorek lakierowanie podlog drewnianych.. mielismy przenosic sie w piatek, juz nawet zarezerwowalam auto do przeprowadzek... mamy gosci juz od poniedzialku, a parkieciarze nie kaza w ogole sie krecic w domu przez tydzien od lakierowania :( wiec nici z przeprowadzki :(
nie chce Cie straszyc Japunia, ale my termin przeprowadzki przekladamy od czerwca :( gdyby nie te drzwi, to chyba stracilabym nadzieje, ze kiedykowiek to nastapi! ta koncowka jest koszmarna... najgorsze, ze wszyscy maja Cie i robote w nosie! tylko kasa chca od razu!
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
MAM KUCHNIE!! MAM SCHODY (jeszcze nie do konca, ale moze dzis skonczy balustrade) i MAM DRZWI!!! mielismy troche problemow, jak zwykle nie obeszlo sie bez wpadek... ale najwazniejsze, ze juz tuz, tuz icon_smile.gif a! i mamy tez prawie wszystkie sanitariaty pomontowane!! meble w lazience tez sa! brakuje jeszcze kabin, drugiego lakierowania parkietu i ostatecznego szlifu! generalnie powiem tak: NARESZCIE!!! jestesmy juz tak blisko icon_smile.gif
a jak u Was dziewczyny? Japunia? jak prace? Pan od kafli dostal duracellki?
to moje schody

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Edytowano przez piegoosek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

a wiec my juz prawie, prawie! wszystko skonczone oprocz ostatniego szlifowania i lakierowania, plus pozniej oblistwowania parkietu. chwale sie efektem koncowym schodow, moimi drzwiami, w ktorych jestem zakochana i skonczonym kibelkiem (nie ma jeszcze szkla tylko i drazek nie wisi :/




Witam serdecznie, my już od 2 tygodni mieszkamy! Nie wszystko jeszcze skończone, na pewne rzeczy będę musiała długo poczekać ale nareszcie na swoim. icon_smile.gif Przeprowadzka to istny Meksyk. Nadal nie wiem gdzie co mam. Wszędzie pudła ale jak się już zorganizuję to prześlę kilka fotek.

Pozdrawiam z siedziby. icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam serdecznie, my już od 2 tygodni mieszkamy! Nie wszystko jeszcze skończone, na pewne rzeczy będę musiała długo poczekać ale nareszcie na swoim. icon_smile.gif Przeprowadzka to istny Meksyk. Nadal nie wiem gdzie co mam. Wszędzie pudła ale jak się już zorganizuję to prześlę kilka fotek.

Pozdrawiam z siedziby. icon_smile.gif



Japunia! zazdroszcze! nam kilka spraw pokrzyzowalo plany przpeorwadzkowe... jeszcze nie mieszkamy, chociaz wszystko gotowe, no, prawie wszysko icon_smile.gif nie mamy garderob, ani szaf, wiec tu problem, bo tez bedziemy siedziec "na kartonach".. teraz wyjezdzamy na urlop i chyba po nim lub moze szybciej wrocimy i wtedy icon_smile.gif troche jestesmy wszystkim umeczeni, mam nadzieje, ze jak sie przeniesiemy bedzie lepiej icon_smile.gif
Link do komentarza
Witam
Rownież "popełniam" Siedzibę ale dopiero jestem na etapie tynków i okien. Mam do Ciebie dwa pytania:
- czy mozesz mi powiedzieć jakiej firmy i jaki katalogowo kolor tynku masz na zewnatrz? - wygląda super
- i czy dom nie wydaje Ci się wielki w środku - ja na razie jak widze tą kubaturę to mnie przeraża

Jak słyszę jak relatywnie mniej znajomi płacą za kazdy element to aż boli - wśrodku wyszło prawie 1000m2 tynku...

Pozdrawiam
Krzysiek
Link do komentarza
Cytat

Witam
Rownież "popełniam" Siedzibę ale dopiero jestem na etapie tynków i okien. Mam do Ciebie dwa pytania:
- czy mozesz mi powiedzieć jakiej firmy i jaki katalogowo kolor tynku masz na zewnatrz? - wygląda super
- i czy dom nie wydaje Ci się wielki w środku - ja na razie jak widze tą kubaturę to mnie przeraża

Jak słyszę jak relatywnie mniej znajomi płacą za kazdy element to aż boli - wśrodku wyszło prawie 1000m2 tynku...

Pozdrawiam
Krzysiek




Witaj Krzysiek w naszym gronie! w koncu sie odzywasz icon_smile.gif kiedys o cos chciales spytac...
nie wiem czy mnie pytasz o kolor, my mamy Webera, bialy, z tego co pamietam byl jeden bialy - bez zadnych odcieni.
co do wielkosci domu, to moj mąż rowniez ciagle mowi, ze wybudowalismy za duzy dom ;) znajomi i rodzina rowniez mowia o tej wielkosci... osobiscie nie uwazam, ze jest za duzy ;) ale spory jest, to fakt! dodatkowo dosc skomplikowany, nie wiem, czy teraz decydujac sie na budowe wybralibysmy tak "ciekawy" projekt icon_smile.gif jest na pewno duzo drozszy od standardowych, prostych, z dwuspadowym dachem... drogi dach, duzo okien, duzo tynkow, wylewek, pozniej wykonczenie tego itp.
wrzucisz jakies fotki?
pozdrawiam!
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Czesc Agnes! dzieki icon_smile.gif moze wpadniecie? icon_smile.gif





Cześć Piegoosku icon_biggrin.gif
bardzo dziękujemy za zaproszenie!
Z ogromną przyjemnością odwiedzimy Was i Wasz nowy DOMEK icon_lol.gif
Już bardzo się cieszymy,że będziemy znowu mogli spotkać się z Wami icon_biggrin.gif
Aguś, jak tylko znajdziemy czas to wpadniemy do Trójmiasta,
oczywiście wcześniej napiszemy albo zadzwonimy do Ciebie icon_smile.gif
Życzymy Wszystkiego Dobrego!
Pozdrawiamy gorąco icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

oj, umarl cos nasz watek!
czyzby nikt nie budowal Siedziby?
co slychac u budujacych? Agnes? jak u Was postepy?




Witaj Agnieszko icon_biggrin.gif
u nas po staremu czyli nic się jeszcze nie dzieje icon_cry.gif
Aguś fachowcy nie zrobili nam jeszcze drogi, a co jest najgorsze
zamknęli wjazd z każdej strony icon_mad.gif
czekamy i czekamy.....
A jak Wam się mieszka?
cieszę się,że macie ten wspaniały domek icon_smile.gif
bardzo się cieszę!
Życzę dużo zdrówka icon_biggrin.gif
Buziaki Agnieszka
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Hej!

Myślimy z TŻ o Siedzibie właśnie. Piękny projekt, na Waszych zdjęciach wygląda tym lepiej, a i widzę, że dobrze się mieszka. icon_smile.gif

Mieliśmy chwilę załamania odnośnie pracowni architektonicznych, bo ogrom projektów i firm jest przytłaczający. :/ Ostatecznie widzę, że bardzo dobrze że zdecydowaliśmy się na MG Projekt, tym bardziej że całość załatwialiśmy nie online, a offline w siedzibie (nomen omen) firmy - byliśmy naprawdę mile zaskoczeni podejściem do klienta. A teraz widzę jeszcze na Waszych zdjęciach, że jest z czym pracować!
Link do komentarza
Cytat

Hej!

Myślimy z TŻ o Siedzibie właśnie. Piękny projekt, na Waszych zdjęciach wygląda tym lepiej, a i widzę, że dobrze się mieszka. icon_smile.gif

Mieliśmy chwilę załamania odnośnie pracowni architektonicznych, bo ogrom projektów i firm jest przytłaczający. :/ Ostatecznie widzę, że bardzo dobrze że zdecydowaliśmy się na MG Projekt, tym bardziej że całość załatwialiśmy nie online, a offline w siedzibie (nomen omen) firmy - byliśmy naprawdę mile zaskoczeni podejściem do klienta. A teraz widzę jeszcze na Waszych zdjęciach, że jest z czym pracować!



Witam wszystkich w Nowym Roku! tym co nie moga sie zdecydowac, zycze szybkiej decyzji, bo warto, tym co sie zdecydowali zycze szybkiej realizacji, bo na prawde mieszka sie super wygodnie! to duzy dom, ale szybko mozna ujarzmic przestrzen ;) dodma, ze dom nie jest tani w budowie, niestety, ale odplaca przestrzenia! zmiany, ktore osobiscie wprowadzilismy, bardzo nam sie podobaja (powiekszone okna polaciowe, zamiast lukarny nad wejsciem dwa okna, powiekszenie pokoju na gorze) usytuowanie pieca na kominie, niestety nie jest dobrym pomyslem, bo chodzacy piec wchodzi w jakich dziwny rezonans, na razie nic nie pomaga, ale zmienilismy pom., gosp. na pokoj dla dziadkow (pokoj jest super) ale niestety halasujacy piec jest dosc uciazliwy, wlasnie w tym pokoju :/
takze, jak to zwykle bywa, sa plusy i minusy icon_smile.gif
WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!!! Edytowano przez piegoosek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Witam,
Informacja dla zainteresowanych zakupem projektu "SIEDZIBA"

W specjalnej ofercie przygotowanej dla Państwa przez redakcje portali BudujemyDom.pl i WybieramyDom.pl otrzymacie Państwo powiększoną paczkę prezentów:
- dziennik budowy
- roczną prenumeratę miesięcznika Budujemy Dom
- półroczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze
- bon o wartości 100 zł do wykorzystania na www.UrzadzamyDom.pl
- trzy tomy Informatora Rynkowego Budownictwa Jednorodzinnego
dodatkowo dla osób, które kupią projekt przygotowaliśmy upominki od naszego wydawnictwa:
- koszulka Budujemy Dom
- kubek Budujemy Dom

Promocji podlegają tylko zamówienia złożone przez stronę WybieramyDom.pl . Podczas składania zamówienia prosimy o podanie hasła:
"Forum Budujemy Dom"
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...