Skocz do zawartości

Instalacja-zbiorniki na gaz


Recommended Posts

Cytat

W tym sezonie propan jest tańszy niż w ubiegłym.
Skąd masz wiedzę, że "mają" /kto?/ podnieść ceny?

ccc28 kontakt masz na priv.

Nie śledzę wiadomości w tym kierunku a to dlatego że gazu nie używam, nawet nie jeżdżę autem na gaz. Po prostu nic do niego nie mam icon_smile.gif
A wiedzy na ten temat też nie mam, jedynie gdzieś na stronach internetu wyczytałem że od listopada ma się coś zmienić.
Swoją drogą skoro zajmujesz się tym tematem powinieneś mieć i znać najświeższe wiadomości i o tym nie będę dyskutował bo to temat dla mnie nie znany.
Wpisałem w wyszukiwarce goo..le i wyskoczyło mi to TO i TO. Teraz trzeba by zgłębić ten temat i poczytać więcej ale to nie jest mój temat zainteresowań.
Chciałem tylko zwrócić uwagę na to co zauważyłem.
Link do komentarza
Cytat

Nie śledzę wiadomości w tym kierunku a to dlatego że gazu nie używam, nawet nie jeżdżę autem na gaz. Po prostu nic do niego nie mam icon_smile.gif
A wiedzy na ten temat też nie mam, jedynie gdzieś na stronach internetu wyczytałem że od listopada ma się coś zmienić.
Swoją drogą skoro zajmujesz się tym tematem powinieneś mieć i znać najświeższe wiadomości i o tym nie będę dyskutował bo to temat dla mnie nie znany.
Wpisałem w wyszukiwarce goo..le i wyskoczyło mi to TO i TO. Teraz trzeba by zgłębić ten temat i poczytać więcej ale to nie jest mój temat zainteresowań.
Chciałem tylko zwrócić uwagę na to co zauważyłem.



Nie ma sprawy.

Akurat w przypadku propanu na potrzeby ogrzewania MF nie planuje wprowadzenia akcyzy, a tylko takowa wchodzi w grę gdy mówimy o podwyżce. Całą resztą "rządzi" rynek, czyli cena $, ropy, zapotrzebowanie rynku oraz ... konkurencja.
Akcyzą jest obłożony propan-butan do celów transportowych.
Też coś czytałem, ale o akcyzie na gaz ziemny dostarczanym dla przemysłu.

Cytat

witaj..mi niedawno montowała zbiornik firma Axan.Oólnie jestem bardzo zadowolona z całej obsługi.Wszystko przebiegło szybko i sprawnie no i są bardzo mobilni,więc poprosru zadzwoń.mam nawet namiar do handlowca jakby było trzeba icon_smile.gif



Już Ci gdzieś napisałem, że spamujesz po portalach pod 15 -a nickami wpisując wkoło Macieju to samo na zasadzie kopiuj-wklej.
Zarejestruj się jako firma i działaj jawnie, a nie chowasz się po kątach /kontach/.
Chyba, że nie jesteś pewien "zadowolenia" i obawiasz się publikacji sprzecznych z prezentowaną przez Ciebie opinią.
Link do komentarza
Cytat

witam..mimo krytyki kolegi z poniżej ja również polecam firmę Axan.Nie podam ci szczegolów,bo każdy klient traktowany jest inaczej i inny ma problem,ale ja jestem zadowolony z szybkiej i sprawnej pracy.



Daj spokój.
Żeby tylko to napisać specjalnie się zalogowałeś?
Skąd masz wiedzę, że w tej firmie każdy klient ma inny problem i jest inaczej traktowany?
Byłeś świadkiem kilkudziesięciu instalacji i pisałeś dla nich oferty?


Krytykuję sposób w jaki reklamujesz, a nie samą firmę.

PS. Znasz to?

Gaz płynny - ze zbiornika
kasienks30 06.07.13, 17:35 Odpowiedz cytującOdpowiedz
A ja polecam mniejszą firmę,która jest bardziej mobilna i ugodowa niz duż econcerny i ma naprawde szybką,sprawną i dobrą obsługę.Firma nazywa się Axan sp.z o.o. i zajmuje sie dystybucją paliw w tym gazu jak również montażem zbiorników.Naparwde super firma..ich strona www.axan.pl tam są wszystkie namiary.Ja jestem zadowolona z instalacji
Re: Gaz płynny - ze zbiornikaIP: 212.160.215.*
Gość: eska 11.07.13, 19:25 Odpowiedz cytującOdpowiedz
Również polecam usługi firmy Axan, spryt i fachowośc stawiane tu są na pierwszym miejscu.
Miła, rzetelna i szybka obsługa kontrahenta jest jej mottem. Zachęcam do korzystanie z usług tej firmy.
Re: Gaz płynny - ze zbiornikaIP: 83.1.196.*
Gość: Włodek 18.07.13, 18:51 Odpowiedz cytującOdpowiedz
Axan wiem,że dostarcza gaz a co jeszcze?
Link do komentarza

Witam akurat nic mi to nie mówi,bo szukam tu kogoś do współpracy i się rozglądam,więc zanim coś napiszesz sprawdz.Trafiłem na te forum i ktos pisał o axanie to wyraziłem swoja opinie,bo akurat z nimi współpracuje też.Czy to coś złego?A to,że do klienta każdego podchodzą inaczej to chyba jasne,bo są różne zbiorniki,rózne instalacje i ludzie mają różne problemy.Sorki jak zle to zabrzmiało jak odebrałeś :)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...