Skocz do zawartości

Alpina - Crystal efekt


Recommended Posts

Witam, mam problem - położyłem na klatce schodowej alpine impresion efekt - nakładana została wałkem wyszło ciekawe "wzgórza..." i chciałem to wykończyć alpina crystal efekt nakładem brokatowym z farbą utwardzającą... jednak na pudełku było napisane, aby nakładać ten brokat wałkiem lub pędzlem... a, ze pierwsza warstwa została nałożona wałkiem i wystąpił pożądany efekt to zastosowałem wałek i do tego... jednakże był to błąd... wyszły plamy z większą ilością brokatu, brokat nie rozłożył się równomiernie... czy ktoś może doradzić jak to uratować?? mam jeszcze kilka opakowań tego crystala... ale jak to zrobić, zeby nie spaprać sprawy bardziej...

Prosze o pomoc.

Za wszelkie rady z góry dziękuje!
Link do komentarza
Cytat

Na stronie firmy Alpina są filmy instruktażowe o aplikacji różnych produktów dekoracyjnych. W przypadku fakturowanej powierzchni warstwę zewnętrzną należy nakładać pędzlem, bo wałek "skacze" po nierównościach i nie zapewnia równomiernego pokrycia.



No własnie wiem, ale na opakowaniu pisało - wałek lub pędzel... a akurat jak to robiłem miałem awarie internetu... wczoraj dopiero wbiłem na ich strone i zobaczyłem, że polecają nakładaniem pędzlem... ale co to za logika na opakowaniu pisać wałek... -.-

Teraz chodzi mi Tylko o to jak to uratować... masz jakis pomysł?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...