Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty
Odliczamy do Zlotu Forum, czyli Letniej Konferencji Aktywu Forum 2017 :)
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Redakcja

Wyjeżdżasz na wakacje? Kto pilnuje domu?

posty komercyjne?   1 użytkownik zagłosował

1. 1.

• TAK
      7
    • NIE
      2
    • OBOJĘTNE
      0

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zagłosować w ankiecie.
Jak jest u Was podczas Wakacji? Kto pilnuje domu? Macie jakieś sposoby na ochronę domu, której nie wymieniłem w sondzie? A może rodzina mieszka w sąsiednim budynku? icon_wink.gif

Pozdrawiam
Marcin

Gdy jesteśmy na wakacjach, to dom pilnuje się sam, a raczej się nie pilnuje. Rodzina wpada tam ze 2-3 razy na tydzień aby wyciagnąć listy ze skrzynki i podlać kwiatki.

Siostra - podlewa kwiatki, wietrzy mieszkanie od czasu do czasu. Nie pozwoliłbym nikomu obcemu zająć się moim domem.

Zgadzam się w 100% Gonzorro. Nam na szczęście zwykle udaje nam się namówić kogoś z rodziny, żeby rzucił okiem.

Sąsiedzi ponieważ są na miejscu cały czas icon_smile.gif więc widzą na bierząco co się dzieje z domem, no i mają klucze dzięki czemu codziennie mogą sprawdzić czy wszystko ok oraz podlać kwiatki icon_smile.gif

Cytat

Sąsiedzi ponieważ są na miejscu cały czas icon_smile.gif więc widzą na bierząco co się dzieje z domem, no i mają klucze dzięki czemu codziennie mogą sprawdzić czy wszystko ok oraz podlać kwiatki icon_smile.gif

u mnie pilnuje rodzina oraz 2 małe robiące dużo krzyku mieszańce icon_smile.gif sąsiedzi także są bardzo pomocni

U mnie mieszkania pilnuje osiedlowa ochrona. Ale niestety kwiatków nie podlewają więc czasem ktoś z rodziny się pojawia ;)

Czasami siostra wpada zobaczyć czy wszystko jest ok albo podlać kwiatki.

u mnie siostra mieszka, a raczej jej mąż icon_smile.gif jak sam mówi on też ma wtedy wakacje icon_smile.gif

Sąsiadka icon_smile.gif Warto mieć dobre relacje z sąsiedztwem icon_smile.gif

Dzień dobry wszystkim, to mój pierwszy post na tym forum. Postawiłem na sąsiadów, bo to naprawdę najlepsze zabezpieczenie. Czujny sąsiad jest lepszy od alarmu!!!

mam wścibską sąsiadkę obok mieszkania, tak więc jeżeli ktoś zbliży się w odgległości 1km do naszej klatki to nie umknie jej to :P

Niestety nie wyjeżdżamy na tak długo żeby była potrzebna pomoc w pilnowaniu domu.

Szczerze mówią to nikt nie przychodzi pilnować, jedynie mamę poproszę o podlanie kwiatków.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0